O zamiennikach słów kilka

Oryginalne tusze do drukarki atramentowej jakiejkolwiek firmy są bardzo drogie. Przy intensywnym drukowaniu może się stać zwyczajnie nieopłacalne. Koszt kartridży od producenta może znacząco przewyższyć wartość samego urządzenia.

Pakiet oryginalnych tuszy atramentowych to wydatek ok. 100-150 złotych za 8-10 ml atramentu. Na szczęście naprzeciw wychodzą propozycje firm, które zajmują się wytwarzaniem o wiele mniej kosztownych zamienników. Ich jakość nie odbiega od tych markowych.
Jednak, aby uniknąć problemów ważny jest także fachowy dobór zamiennika do posiadanej drukarki. Nieprawidłowo dobrany zamiennik drukarka może odrzucać albo wydruk będzie wychodził rozmazany, o złej jakości. Zamienniki tuszy atramentowych to świetny wybór, szczególnie jeśli drukujemy dużo i zależy nam na niskich kosztach eksploatacyjnych. Zazwyczaj całkowita cena dobrej jakości zamiennika to około 50% ceny oryginalnego atramentu.
Co więcej, na korzyść zamienników przemawia fakt, że są one większe pojemnościowo – różnica sięga nawet 12 ml na kardidż. Dzięki temu zwiększa się wydajność drukowania, a koszt wydruku jednej strony maleje jeszcze bardziej. Zamienniki tuszy posiadają także wysoką gwarancję producenta – u niektórych firm jest nawet dożywotnia.
Dobrej jakości zamienniki tuszy do drukarki atramentowych to taka sama jakość jak oryginalnych przy połowie niższej cenie. Warto zatem rozważyć kupno takiego zamiennika.
Firma Print Box zaprasza po zamienniki najlepszej jakości do punktu przy al. Bielskiej 107 w Tychach (pasaż Auchan).
Artykuł reklamowy


Tychy, al. Bielska 107 (pasaż Auchan)
tel. 888 323 676
tychy@print-box.pl
facebook/sklep.printbox

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *