Najnowsza forma relaksu czy to coś dla mnie?

Jesteś przemęczony, zestresowany, źle sypiasz, potrzebujesz chwili tylko dla siebie? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś TAK to floating jest właśnie dla Ciebie.

Floating polega na unoszeniu się ciała na powierzchni wody nasyconej solą Epsom w specjalnej kabinie, która ogranicza bodźce zewnętrzne (słuchowe i wzrokowe) dochodzące do osoby korzystającej z seansu w około 90%.
Zastosowana sól Epsom powoduje, że ciało swobodnie unosi się na wodzie, dzięki czemu nie jest odczuwalne przyciąganie ziemskie.

Temperatura wody dostosowana jest do przeciętnej temperatury ciała człowieka tzn. około 35°C dzięki czemu nie jest odczuwalne ani ciepło ani zimno i organizm nie musi wytwarzać dodatkowej energii.
Jedna sesja floatingu jest równa około czterem godzinom głębokiego snu i już po pierwszej sesji ludzie czują się bardziej szczęśliwi, zdrowsi, odprężeni oraz pełniejsi pozytywnej energii.

Poza wpływem na samopoczucie zauważalne są również fizyczne oznaki działania soli Epsom: skóra człowieka jest nawilżona i delikatna w dotyku oraz wzmacniają się cebulki włosów.

Oprócz Floatingu posiadamy również skalną saunę Ganbanyoku. Jest to jedyna taka sauna w której możesz poleżeć poczytać książkę czy po prostu się przespać. Ganbanyoku odmładza i redukuje stres, a ponadto odpręża i wycisza umysł. Dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich, a także wzmacnia system odpornościowy organizmu. Ganbanyoku to znakomity sposób na skuteczną detoksykację skóry i całego organizmu.

Ciepło emitowane z kamiennych płyt z krzemionki wulkanicznej, podgrzanych do komfortowej temperatury 42-44°C, wnika na głębokość ok. 5 cm, wywierając dobroczynny wpływ na ciało i umysł. Jeden zabieg trwa około godziny, a pobytowi w saunie Ganbanyoku towarzyszy relaksująca muzyka. Pozytywnym aspektem korzystania z sauny Ganbanyoku jest także jej działanie na proces odchudzania i kształtowania sylwetki. Artykuł partnera


Tychy, ul. Jaśkowicka 15
579 490 990
kontakt@float.tychy.pl
www.float.tychy.pl
facebook/FloatTychy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *