Wyjątkowy blond

Niektórzy twierdzą, że blondynki mają w życiu łatwiej. Jedno jest pewne – blond jest ponownie w cenie i cieszy się sporym zainteresowaniem.

Prawdopodobnie, prędzej czy później, każda z pań zdecyduje się na zmianę odcienia swoich włosów. Z upływem lat, kiedy na naszej głowie pojawią się pierwsze siwe akcenty, bez większego namysłu wybierzemy się z wizytą do fryzjera, by przywrócić naszej fryzurze dawny blask. Jednym z najczęściej wybieranych przez nas kolorów jest blond.

Dla kogo blond?

Prawie każda kobieta decydująca się na koloryzację wybiera farby w różnych odcieniach blond. Warto jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, komu pasuje blond. Kolor ten jest najbardziej odpowiedni dla kobiet, które posiadają naturalny kolor blond albo jasny brąz. Wówczas wystarczy tylko odrobinę je rozjaśnić, by móc cieszyć się pięknie wyglądającą fryzurą. Nie jest prawdą natomiast, że tylko kobiety o jasnej karnacji i niebieskich oczach zawsze atrakcyjnie wyglądają w blond włosach. Głównie zależy to od tego, jaki odcień wybierzemy, a także czy będziemy potrafiły go odtworzyć na naszej głowie. Otóż kobiety o ciepłym typie urody powinny wybierać odcienie blond ciepłe, podczas gdy odwrotnie powinny postępować kobiety o zimnym typie urody.

Jak zafarbować włosy na blond?

Żeby uniknąć wszelkiego rodzaju niepowodzeń, najlepiej zdecydować się na użycie jak najlepszych farb, gwarantujących nie tylko odpowiedni kolor, lecz także ochronę włosów przed zniszczeniem. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w profesjonalnym salonie, jak np. Studio Fryzjerskie Klamani, w Mikołowie, które specjalizuje się w kolorach blond. Artykuł partnera


Mikołów, ul. Mickiewicza
(przy Urzędzie Skarbowym)
tel. 535 551 888
studioklamani@gmail.com
facebook/Studio Fryzjerskie Klamani

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *