Tak kolorowo jeszcze nie było

Od kiedy pod koniec XIX w ludzie nauczyli się rozjaśniać włosy utleniaczami, możliwości zmiany koloru wydają się nieograniczone i na szczęście coraz bardziej bezpieczne dla zdrowia. Techniki farbowania to dziś przede wszystkim zabawa kolorem, od naśladowania natury włosów pięknie prześwietlonych słońcem po geometrycznie „piksle” w niesamowitych kolorach.

Pierwsze farbowanie neonowymi kolorami wprowadziłam do swojego Salonu dokładnie rok temu, przed wakacjami, gdy panie wzorowały się na stylizacjach zagranicznych gwiazd.

W tym roku, gdy feeria barw zagościła na polskich salonach, klientek chętnych na tego typu koloryzację jest bardzo dużo. Kolory te są trwałe na włosach przez okres 20 myć, po czym wymywają się do kolorów pastelowych. Dzięki tej technologi uzyskujemy co tydzień nowy odcień włosów. Często panie zaczynają od delikatnych pasemek, ale efekt je na tyle zachwyca, że wracają po więcej. Oprócz intensywnych neonowych kolorów, dzięki specjalnemu produktowi można odcień koloru osłabić tworząc pastelowe barwy.

Dzięki licznym szkoleniom jestem na bieżąco z trendami w dziedzinie fryzjerstwa i regularnie wprowadzam je do salonu, by zaoferować klientom jak najwyższy standard usług.

Przez 15 lat odkąd prowadzę własny salon trendów było bardzo dużo, ale tak kolorowo na polskich ulicach jeszcze nie było. Zapraszam do Salonu Fryzjerskiego BEATA. Artykuł promocyjny


Mikołów, Waryńskiego 38
533 664 110
beatawalus@interia.pl
facebook/salonfryzjerskibeatawalus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *