Artur Żmijewski ambasadorem…

… okularów progresywnych marki JAI KUDO.

Kampania Czas na Wzrok 40+ ma na celu edukację społeczeństwa na temat prezbiopii. W tym artykule dowiesz się dlaczego jest ona zagadnieniem istotnym i… nieuchronnym.

O kampanii

Dane demograficzne na temat starzenia się naszego społeczeństwa spędzają sen z powiek nie tylko politykom odpowiedzialnym za sprawne funkcjonowanie systemu emerytalnego, ale także tym wszystkim, którzy czują się w jakiś sposób odpowiedzialni za jakość wzroku Polaków. Właściwa i profesjonalna korekcja widzenia przekłada się na zdrowie obywateli i ich zadowolenie z życia.

Kampania Czas na Wzrok 40+ to odpowiedź na potrzebę popularyzacji wiedzy na temat prezbiopii, która dotyczy osób powyżej 40 roku życia. Dlatego w II turze kampanii wsparcia naszej inicjatywie udzielił znany i lubiany w naszym kraju aktor Artur Żmijewski, który swoje problemy z widzeniem zauważył prowadząc samochód nocą. Po udaniu się do optometrysty, który przeprowadził badanie wzroku, dowiedział się, że jest prezbiopem i musi pogodzić się z potrzebą korekcji wzroku. Możemy sobie tylko wyobrazić jakim utrapieniem dla aktora byłoby częste zmienianie okularów na planie filmowym, w zależności od wykonywanej czynności. Artur Żmijewski, podobnie jak wielu innych świadomych konsumentów, podjął jednak najlepszą z możliwych decyzję – postanowił dokonać zakupu okularów progresywnych.

JAI KUDO działa na rynku optycznym już od ponad 15 lat. Codziennie ponad 100 pracowników starannie wykonuje swoje obowiązki po to, aby w najlepszych salonach optycznych w Polsce nasi klienci mogli znaleźć produkty i rozwiązania w pełni ich satysfakcjonujące. Biorąc pod uwagę ich zróżnicowane potrzeby oraz możliwości finansowe, JAI KUDO oferuje kilka rodzajów szkieł progresywnych marki HyperView. Od prostych konstrukcji dla początkujących prezbiopów, po w pełni zaawansowane oraz spersonalizowane, które gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

Naszym zadaniem jest z pewnością edukacja oraz zachęcenie do poprawy komfortu życia osób borykających się z problemem niewyraźnego widzenia, poprzez korzystanie z właściwych sposobów korekcji wzroku. Istotne jest także podkreślanie, jak ważne jest dokonanie zakupu okularów w miejscach do tego przeznaczonych, a więc w renomowanych zakładach optycznych.

Serdecznie zapraszamy na badanie wzroku w Salonie Optycznym Edyta Koper-Głowacka, w którym zostanie Państwu zapewniona fachowa obsługa i profesjonalny dobór szkieł progresywnych.


Bieruń Nowy
ul. Warszawska 293
32 326 95 06
facebook/Zakład Optyczny Edyta Koper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *