Poczuj „Dotyk Piękna”

Rozmowa z Żanetą Lipiec-Krysztof, właścicielką Salonu Kosmetycznego „Dotyk Piękna” w Pszczynie, przy ul. Męczenników Oświęcimskich 18.

– Jakie miała pani plany życiowe, będąc jeszcze uczennicą?
– Kiedyś marzyłam o tym, że będę dziennikarką, pisałam piękne wypracowania… Skończyłam jednak szkołę kosmetyczną i jako młoda dziewczyna wyjechałam. Będąc w innym kraju okazało się, że po dwóch latach już płynnie rozmawiałam w języku obcym. Dało mi to poczucie pewności, ale jednak postanowiłam wrócić do Polski.
– Jak się w Polsce pani odnalazła?
– Miałam chwile zwątpienia, wypalenia, nawet zmieniałam branżę, na krótko pracując jako agent ubezpieczeniowy i dopóki wierzyłam, że pomagam ludziom zarabiałam, ale jak poznałam „ukrytą prawdę” przestałam wierzyć i zarabiać.
– Co było dalej?
– Wiele lat pracowałam dla kogoś, aż wreszcie – stało się – znalazłam swoje miejsce. Postanowiłam otworzyć Studio Kosmetyczne „Dotyk Piękna”, miejsce, w którym ja i moje klientki czujemy się jak w domu. Zrozumiałam wtedy, że nie chcę robić nic innego.
– Czym spośród innych wyróżnia się pani salon?
– Hmmm… tutaj zawsze się coś dzieje, jest wesoło i śmiesznie, zawsze profesjonalnie i szczerze, bo nie umiem inaczej. Moja praca to mój sposób na życie, spędzam w niej większość mojego życia, to chcę robić zawsze – zmieniać świat, ludzi i trendy!
– Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu klientów.
– Dziękuję również.


Pszczyna, ul. Męczenników Oświęcimskich 18
tel. 790 443 297
facebook/dotyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *