Przyjdź i skorzystaj z fachowej pomocy brafitterki

Brafitting to nie tylko recepta na pięknie wyglądające piersi, ale przede wszystkim lepsze samopoczucie i odzyskanie pewności siebie. To nie magia, lecz profesjonalna wiedza na wyciągnięcie Twojej ręki.

W dzisiejszych czasach nie jest ważne, czy masz małe, czy duże piersi, ale to jaką nosisz bieliznę. Dobra brafitterka potrafi złagodzić dyskomfort kobiety i sprawić, że nie będzie się Ona czuła skrępowana. Jest cierpliwa i otwarta na sugestie, wszystko tłumaczy krok po kroku, odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Dobra brafitterka stara się wytłumaczyć dlaczego biust wygląda tak, a nie inaczej.

Naprawdę nie ma się czego bać! W moim salonie pracuję z klientką 1:1, twarzą w twarz. Najpierw pytam o potrzeby, a następnie zapraszam do przymierzalni. Każda z Pań jest u nas traktowana indywidualnie. Nie pozwalamy na to, aby klientka sama stała przed lustrem i zastanawiała się, który rozmiar będzie dla niej odpowiedni. Zawsze jesteśmy obok, aż do momentu perfekcyjnie leżącego biustonosza. Wtedy zazwyczaj pojawia się uśmiech na twarzy i niedowierzanie, że biust może tak ładnie wyglądać a ramiączka wcale nie muszą wrzynać się w ciało.

Wszystkie Panie, które mają trudności z dobraniem odpowiedniego rozmiaru biustonosza zapraszamy do naszego sklepu Bel Seno przy ulicy Pszczyńskiej 16/1 w Mikołowie, obok Galerii PiK. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty w godzinach 9-13. Zapraszamy. Artykuł partnera


Mikołów, ul. Pszczyńska 16/1
730 517 617
sklep@belseno.pl
www.belseno.pl
facebook/Bel Seno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *