Serwis aut francuskich

Agena – to firma z Tychów, która zajmuje się serwisem oraz sprzedażą części zamiennych do samochodów francuskich marek, takich jak: PEUGEOT, RENAULT, CITROEN oraz DACIA.

– Działamy na ryku od 1991 roku, świadcząc wysokiej jakości usługi. Jest to możliwe, dzięki połączeniu zdobytej wiedzy, ale również wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej – mówi Maciej Chroń, właściciel firmy.

– Naszym celem jest szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów, które jest możliwe dzięki wykwalifikowanemym fachowcom, których zatrudniamy, a zadowolenie klientów jest tego potwierdzeniem – dodaje pan Maciej.

– Firma Agena powstała w wyniku pasji jaką od zawsze była dla nas motoryzacja i która została uzupełniona doświadczeniem w tej dziedzinie. Dosponujemy na miejscu wysokiej jakości częściami pochodzącymi od znanych producentów do modeli samochodów, takich jak Citroen, Peugeot, Dacia oraz Renault – kontynuuje pan Maciej.

Klienci mogą liczyć także na profesjonalne konsultacje i pomoc w różnego rodzaju kwestiach technicznych. Ponadto stałym klientom oferowany jest 5% rabat na zakup części.

Wśród dostępnych w ofercie części zamiennych Klienci znajdą, między innymi klocki hamulcowe, świece, cewki zapłonowe, jak i łożyska kół, amortyzatory, zwrotnice, a także elementy sinika oraz sprężyny zawieszenia i wiele innych.


Zapraszamy również do naszego serwisu na bezpłatne przeglądy (sprawdzenie stanu zawieszenia) – codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-8.30. Artykuł reklamowy


Tychy, ul. Mikołowska 270
32 216 83 53
32 219 00 62
sklep@agena.tychy.pl
www.agena.tychy.pl
facebook/agenatychy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *