Pora na świąteczne wypieki

Te Święta są chyba najbardziej lubiane przez Polaków. Szczególny nastrój panuje w naszych domach od Wieczerzy Wigilijnej, potem Pasterka i kolejne dni, często w gronie rodziny i przyjaciół. każda gospodyni chce, by wszystko wyglądało idealnie i nic nie zakłóciło świętowania. Codzienność nieraz na to nie pozwala, możemy odciążyć się w wypiekach – jest na to recepta.

Cukiernia Fabian zaprasza na swe słodkości. Jak święta to muszą być pierniki. W ofercie cukiernii znajdziemy już kostkę piernikową, piernik szwedzki oblany czekoladą, jak i pierniczki świąteczne w kształcie choinek, rybek, grzybków itp.

Każdy z nas nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez takich słodkości, jak makowiec czy sernik, jak i wspomniane pierniki, dlatego zapraszamy stałych, jak i przyszłych klientów do cukierni przy ul. Kościuszki 46a. Domowe ciasta na pewno umilą ten świąteczny okres.
Święta to czas rodzinnych spotkań i wspólnego kolędowania i dzielenia się opłatkiem. Dlatego naszym wszystkim Klientom życzymy zdrowych i pogodnych Świat Bożego Narodzenia. Artykuł partnera


Tychy, ul. Kościuszki 46A
32 219 22 23
lodyfabian@interia.pl
FB/lodyfabian
Instagram/cukiernialodziarniafabian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *