Wyczaruj suknię twoich marzeń

Chyba każda mała dziewczynka marzy o tym, by być księżniczką. Okruchy tego pragnienia tlą się nieprzerwanie w sercach dorosłych już kobiet. I choć w codzienności marzenie to wydaje się śmiesznie nierealne, istnieje w życiu taki czas, gdy wszystko zdarzyć się może.

Raz w życiu przychodzi bowiem szczególny dzień, w którym spełniają się marzenia… Ten dzień to czas zaślubin. Owiany magią i podniosłą wyjątkowością chwili sprawia, że każda panna młoda czuje się, jak prawdziwa księżniczka z bajki. Sprzyja temu, nie tylko niezwykłość chwili, ale również wspaniała, ponadczasowa i iście królewska kreacja panny młodej.

Wybór sukni ślubnej to bardzo ważny element przygotowań do zamążpójścia. Staje się nie tylko wyrazem naszej osobowości, ale również świadectwem naszego gustu oraz umiejętności podkreślania naturalnych walorów sylwetki. Przede wszystkim jednak, właściwie dobrana kreacja pozwala (dosłownie) bez skrępowania cieszyć się jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu.

Pracownia Sukien Ślubnych Agawin jest niewielkim punktem na mapie Łazisk Górnych, w którym możesz wyczarować suknię Twoich marzeń. – Szycie na miarę kreacji ślubnych, wieczorowych oraz koktajlowych według własnego pomysłu, to jest to czym zajmuję się na co dzień – mówi Agnieszka Widak, właścicielka pracowni.

– Indywidualne podejście do każdej z Was, fachowe doradztwo i pomoc w doborze fasonu, tkanin i koronek to obowiązkowe punkty w procesie od zamówienia do efektu końcowego – zapewnia pani Agnieszka. – Zgodnie z obowiązującymi trendami, ale również wg Twojego oryginalnego projektu. Tu nie ma rzeczy niemożliwych.
Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Widak
Artykuł partnera


Łaziska Górne, ul. św. Barbary 4a
790 231 243
aga-win@o2.pl
FB/agawinsuknie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *