Z roletami przytulnie i intymnie

Zima to czas, kiedy szybko robi się ciemno, a my zasłaniamy okna. To doskonała okazja, by nadać trochę intymności i odświeżyć nasze wnętrze za pomocą rolet. duży wybór pozwala dopasować je do dowolnego pomieszczenia. Jakie obecnie są trendy i co najchętniej montujemy w naszych oknach, wyjaśnia Joanna Duży – właścicielka tyskiej firmy Daw-Pol, produkującej rolety.

– Najbardziej popularne i najtańsze obecnie są rolety tzw. Dzień-Noc. W zupełności zastępują one firany, można podregulować ilość światła i jednym ruchem zasłonić całe okno. W ofercie mamy spory wybór gatunków i kolorów tkanin, jest wiele systemów takich jak roleta wolno wisząca jak i do zabudowy w kasetce z prowadnicami, która całkowicie trzyma stabilnie tkaninę na oknie – mówi pani Joanna.

– Dla bardziej wymagających są rolety rzymskie. Są to rolety szyte przez naszą krawcową z bardzo dużej gamy tkanin są to rolety które składają się w równe falbany, które efektownie wyglądają, jak na skrzydle okna tak i na wnęce okiennej – kontynuuje pani Joanna. – Tkaniny te nadają się do prania w pralkach automatycznych, co jest bardzo dużą zaletą tych rolet.

– Drugim równie praktycznym systemem nadającym się do prania są rolety plisowane. Ich dużą zaletą jest możliwość przysłaniania okna z dołu do góry i z góry do dołu. Montowane są one w świetle szyby, montaż ten umożliwia w pełni otwarcie okna co jest bardzo ważną kwestią, zwłaszcza w drzwiach tarasowych i balkonowych – wyjaśnia pani Joanna. – Rolety Plisowane świetnie nadają się również do okien dachowych, do tego systemu posiadają linki stalowe.

– Coraz większym zainteresowaniem cieszą się żaluzje drewniane z bardzo dobrej jakości drewna, o szerokości 25 mm i 50 mm. Dzięki tym żaluzjom, wnętrze staje się ciepłe i przytulne. W ofercie również posiadamy bardzo dużą gamę kolorów i kolekcji.

– W związku z dużymi temperaturami w sezonie letnim również zainteresowaniem cieszą się żaluzje aluminiowe, ponieważ odbijają promienie słoneczne, przez co pomieszczenie się nie nagrzewa – dodaje pani Joanna. – W ofercie jest wiele systemów, tak na skrzydło okienne, jak i na wnęke okienną. Systemy te są nowoczesne i mają różne szerokości lamelek 16 mm, 25 mm, 35 mm, 50 mm. Również występują w bogatej kolorystyce.

– Na koniec proponujemy rolety zewnętrzne, które sprawdzają się w każdych warunkach: latem chroniąc przed upałem, zimą izolując od zimna, również chroniąc przez deszczem i gradem – mowa tutaj o roletach aluminowych z pianką purletanową pomiędzy. Są również zabezpieczeniem przed włamaniem. Posiadają sterowanie ręczne jak i elektryczne, również z centralką na zaprogramowanie godzin otwierania i zamykania. Świetnie nadają się też do zabudowy różnorakich wnęk i coraz częściej balkonów, na których można śmiało zimą przechowywać różne rzeczy. W ofercie posiadamy również żaluzje fasadowe. Serdecznie zapraszamy. Artykuł partnera


Tychy, ul. Wyszyńskiego 31
Tyskie Hale Targowe
32 726 27 05
adres@gmail.com
www.daw-pol.eu
facebook/daw-pol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *