Odetchnąć pełną piersią

Jak dobrać biustonosz? Na co zwrócić uwagę? Biustonosz
to istotny element garderoby każdej kobiety, a dobrze dobrany jest fundamentem wygody i pięknej sylwetki…

Brafitting to nie tylko recepta na pięknie wyglądające piersi, ale przede wszystkim lepsze samopoczucie i odzyskanie pewności siebie. To nie magia, lecz profesjonalna wiedza na wyciągnięcie Twojej ręki. W dzisiejszych czasach nie jest ważne, czy masz małe, czy duże piersi, ale to jaką nosisz bieliznę. Dobra brafitterka potrafi złagodzić dyskomfort kobiety i sprawić, że nie będzie się Ona czuła skrępowana. Jest cierpliwa i otwarta na sugestie, wszystko tłumaczy krok po kroku, odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. „Odpowiedni dobór biustonosza jest kluczowy w przypadku wszystkich biustów, ale szczególnie istotny staje się, gdy mamy większy biust.

Źle dopasowany biustonosz będzie negatywnie wpływać nie tylko na wygląd naszych piersi, czy nasze samopoczucie. Konsekwencjami źle dobranego biustonosza, zwłaszcza u pań noszących duże rozmiary, mogą być problemy z kręgosłupem, odparzenia, wady postawy czy ucisk naczyń krwionośnych, co może prowadzić do bólów karku i głowy. Mniejsze biusty również potrzebują należytej uwagi, i obalając wszystkie mity wcale nie jest łatwo dopasować odpowiedni rozmiar i fason na mniejszą pierś.

My Paniom pomożemy. Brafitterka nie tylko profesjonalnie dopasuje biustonosz i znajdzie właściwy rozmiar, ale przede wszystkim nauczy, jak prawidłowo zakładać biustonosz i wskaże, na co zwrócić uwagę przy wyborze stanika. Dobra brafitterka słucha kobiety i kieruję się również preferencjami każdej kobiety, bo przecież wszystkie jesteśmy inne.

Dla Was nieustannie się rozwijamy i doszkalamy z zakresu różnych dziedzin. Nasza praca jest niesamowicie wdzięczna. W momentach, kiedy widzimy jak w nowej bieliźnie zyskujecie pewność siebie, kobiecość, seksapil i uśmiech to serce rośnie.

Zapraszamy do Bel Seno. będziemy Cię słuchać i pomagać. Skorzystaj z Naszej specjalnej świątecznej oferty i przyjdź do Nas z Voucherem 20 zł do 20.12.2019. Artykuł partnera


Mikołów, ul. Pszczyńska 16/1
730 517 617
sklep@belseno.pl
www.belseno.pl
FB/Bel Seno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *