Bądź piękna tego lata!

Studio urody Frelka to wyjątkowe miejsce w Tychach, w którym zadbamy o Twoją skórę, paznokcie i oprawę oka. Lato to idealny czas aby poprawić kondycję skóry przesuszoną słońcem oraz zadbać o idealne spojrzenie i piękne paznokcie, zapewniając sobie przy tym chwilę ciszy i relaksu.

Wszystkie zabiegi wykonujemy na najwyższej jakości kosmetykach oraz dobieramy je indywidualnie do potrzeb skóry.
W naszej ofercie znajduje się także stylizacja paznokci z której skorzystać mogą również panowie. Wykonujemy manicure hybrydowy przy wykorzystaniu produktów wzmacniających płytkę, paznokcie żelowe, manicure klasyczny, męski oraz pielęgnację stóp.
Posiadamy szeroki wybór kolorów i ozdób. Każdy zabieg zakończony jest nawilżeniem dłoni/ stóp, skórek.
Po wcześniejszej konsultacji nasza stylistka wymaluje cuda na Twoich paznokciach.
Pragniemy aby każda kobieta odwiedzająca nasz salon czuła się doceniona i wyjątkowa, dlatego zrobimy wszystko, aby podkreślić Twoje piękno!

Proponujemy m.in. takie zabiegi jak:
• Mikrodermabrazja diamentowa, która świetnie sprawdzi się po zimie. Zdecydowanie poprawi się struktura i koloryt skóry, a także zwiększy się jej elastyczność.
• Peeling kawitacyjny z sonoforezą – zabieg ma na celu oczyścić skórę i wprowadzić w jej głębsze warstwy składniki aktywne.
• Zabieg z wykorzystaniem kwasów AHA, dzięki którym możemy pozbyć się wielu chorób skóry, zanieczyszczeń, a także odmłodzić i nawilżyć skórę.
• Masaż twarzy, który pomaga wygładzić skórę, zapobiega powstawaniu zmarszczek i spłyca te już istniejące oraz ujędrnia skórę poprzez poprawę jej ukrwienia.
• Zabieg parafinowy na dłonie i stopy- to doskonały sposób na wysuszoną i zniszczoną skórę rąk i stóp. Już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty!

DROGIE PANIE SPECJALNIE DLA WAS POSZERZYLIŚMY NASZĄ OFERTĘ O PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1 I 2:1 ORAZ MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Artykuł partnera

Studio urody Frelka
ul. Topolowa 13 Tychy
tel. 516 080 913

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *