Po kwarantannie… …ruszamy w Polskę!

Musimy wybrać miejsce – góry, morze, miasta, lasy, samemu, z rodziną, a może ze znajomymi? Potem jest już tylko ciekawiej!

Gdy podróżujemy, z każdym kolejnym krokiem problemy schodzą na dalszy plan. Znajdujemy się w nowych sytuacjach. Poznajemy inne kultury, innych ludzi, a także samych siebie. Podróż pozwala spojrzeć na codzienne życie z dystansem.
Biuro Podróży EWA-TOUR serdecznie zaprasza do swojej siedziby w Tychach przy ul. Wyszyńskiego 27. Oferujemy Państwu wczasy krajowe nad morze – autokarem, luz z dojazdem własnym. Proponujemy także specjalne wczasy dla seniorów. Poza tym wczasy zagraniczne także autokarem, samolotem i na dojazd własny.
Bądźcie z nami na bieżąco i zerkajcie na naszą stronę i zerkajcie na naszą stronę www.ewa-tour.pl
Z naszym biurem możecie Państwo poznać cały świat, spełnić najskrytsze marzenia. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie począwszy od zwiedzenia naszego kraju aż po najdalsze zakątki świata. Tak więc mamy dla Państwa zarówno jedno jak i wielodniowe wyjazdy na „błogi” lub aktywnie spędzony wypoczynek.
W ofercie posiadamy szeroką gamę hoteli z atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Są to doskonałe miejsca na wakacje pełne zabawy i wodnego szaleństwa, zapewniające porcję rozrywki i uśmiechu dla wszystkich.
Seniorów zapraszamy na pobyty rekreacyjne a także z zabiegami w Polsce, na Ukrainie (Truskawiec) i nie tylko.
Nowością są też zorganizowane wczasy dla dziadków z wnukami.
Dla dzieci i młodzieży posiadamy kolonie oraz obozy rekreacyjne lub specjalistyczne np. językowe, sportowe, surwiwalowe, artystyczne – niejednokrotnie z uczestnictwem topowych artystów i blogerów.
Wycieczki z naszej oferty pozwolą Państwu poznać piękno, kulturę, tradycję i historię zwiedzanych regionów.
Można też u nas zakupić bilety autokarowe i samolotowe oraz ubezpieczenia turystyczne.
Zapraszamy!
Artykuł partnera


Biuro Podróży Ewa-Tour
Tychy, ul. Wyszyńskiego 27
Tel. 32 227 28 93
www.ewa-tour.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *