PZU – Marka Godna Zaufania

PZU to w opinii klientów najbardziej godna zaufania firma ubezpieczeniowa. Zwyciężył w prestiżowym rankingu miesięcznika „My Company”.

Majątek, podróże, OC.
Dbamy nie tylko o Twój dom, ale o cały Twój majątek. Chronimy także Ciebie i Twoje zdrowie. Dajemy wsparcie w razie nieoczekiwanych problemów podczas podróży – w Polsce i za granicą. Możesz na nas polegać, jeśli Ty lub Twoi bliscy niechcący wyrządzicie szkodę innej osobie.

Majątek Firmy i OC.
Wspieramy duże korporacje, małe i średnie firmy oraz gospodarstwa rolne. Ubezpieczamy ich majątek i dbamy o pracowników. Pomagamy także w trudnych sytuacjach związanych z wykonywaniem zawodu.

Życie i zdrowie.
Obejmujemy ochroną życie i zdrowie – Twoje i Twoich bliskich. Pomagamy np. po wypadku i w chorobie.  Zapewniamy Twojej rodzinie wsparcie finansowe w ważnych i trudnych chwilach.

Ubezpieczenia grupowe.
Zyskaj przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Zaoferuj pracownikom ochronę ubezpieczeniową. Zapewnij im i sobie wsparcie w trudnych sytuacjach (np. w chorobie, po wypadku czy w razie śmierci osoby bliskiej). Zadbaj także o profilaktykę zdrowia.

Inwestycje i oszczędności.
Oferujemy wiele możliwości inwestowania i oszczędzania pieniędzy. Z nami możesz pomnażać swój kapitał w funduszach inwestycyjnych, a także zadbać o dodatkowe środki na emeryturę. Możesz wybrać również rozwiązania oszczędnościowe połączone z ochroną życia.

Odpowiedzialność cywilna.
Wiele zawodów wymaga szczególnej ochrony. Zapewniają ją nasze ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Dzięki nim wypłacimy odszkodowanie tym, którym wyrządzisz szkodę w następstwie swojej pracy.

Zapraszamy!

PZU Ubezpieczenia Ewelina Kania
Mikołów ul. Karola Miarki 11
Orzesze ul. Rybnicka 1
Tel. 693 327 010
www.ewkania.agentpzu.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *