Bezpłatny seans filmowy w ramach cyklu „Andromeda –kino jakie znamy”.

14 września zapraszamy na seans filmowy do Pasażu Kultury Andromeda, przedstawimy ostatni film Pedro Almodóvara „Ból i Blask”.

Jest to najbardziej osobisty spośród wszystkich filmów Almodóvara, a jednocześnie, jak podkreśla światowa krytyka, najlepszy film w jego karierze.

Andromeda – kino, jakie znamy „Ból i blask” reż. Pedro Almodovara
Prowadzenie: Krzysztof Ociepa
Pasaż Kultury Andromeda, piętro I- sala projekcyjna
14 września 2020, g. 18:00
WSTĘP WOLNY
Obowiązują zapisy: telefoniczne pod numerem 32 7803203
lub pasazkulturyandromeda@teatrmaly.tychy.pl

http://www.teatrmaly.tychy.pl/

Głównym bohaterem filmu jest Salvador Mallo (Banderas), kultowy hiszpański reżyser, który stroni od mediów i usilnie strzeże swojej prywatności.
Mężczyzna odnajduje po latach osoby, które wywarły największy wpływ na jego życie, oraz przeżywa na nowo najważniejsze momenty ze swojej przeszłości. Wraca do dzieciństwa, gdy wraz z rodzicami w poszukiwaniu dobrobytu przenieśli się do małego miasteczka. Przywołuje obrazy swojej pierwszej namiętności, pierwszej wielkiej miłości i bólu rozstania. Wspomina spotkanie z kinem, które na lata stało się sensem jego życia. Powracając do najintensywniejszych doświadczeń minionych lat, Salvador odnajduje siłę, by zmierzyć się z teraźniejszością.
Czy uda mu się zamknąć niedokończone sprawy z przeszłości, które burzą jego poukładaną codzienność?

Pełne emocji dzieło na miarę „Osiem i pół” Felliniego, w którym hiszpański reżyser po raz kolejny zachwyca swoją niepowtarzalną wrażliwością wizualną i w kapitalny sposób łączy wielką czułość z poczuciem humoru.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *