Fello i wiesz,że dobrze trafiłeś!

Budujesz dom i zastanawiasz się nad nowoczesną barierką, szukasz balkonu francuskiego a może czas na nowe solidne ogrodzenie palisadowe?

Jako producent – Firma Fello z Pszczyny (Ćwiklice) zaprasza do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów z najwyższej półki.

Balustrady balkonowe i balkony francuskie

Eleganckie i nowoczesne barierki wykonane z aluminium i stali nierdzewnej, malowane na kolory z palety Ral lub z bardzo popularnym efektem imitacji drewna, pełnią funkcję zabezpieczającą ale jednocześnie podnoszą walory estetyczne budynku. W sprzedaży aż 9 modeli, pasujących do siebie wizualnie balustrad oraz balkonów francuskich, co przy zamówieniu kilku różnych elementów daje efekt pełnej całości. Starannie dopracowana technologia i system montażu zapewniają trwałe i bezproblemowe użytkowanie przez lata, bez konieczności uciążliwej konserwacji.

Nowoczesne aluminiowe ogrodzenia palisadowe

http://www.fello.pl

Firma Fello oferuje pełne wypełnienie ogrodzenia, od bramy wjazdowej przesuwnej lub skrzydłowej, furtki z eleganckim pochwytem, poprzez słupek multimedialny ze skrzynką na listy, numerem domu i miejscem na dowolny domofon, aż po przęsła. Każdy element przygotowany jest na wymiar w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Bazujemy na najwyższej jakości stali nierdzewnej i aluminium zabezpieczone lakierowaniem proszkowym w dowolnym kolorze, także w bardzo popularnym efekcie imitacji drewna. W ofercie kilka modeli, mniej lub bardziej przysłaniających. Wykonujemy także usługi montażu naszych elementów ogrodzenia.

Profile aluminiowe z usługą malowania proszkowego

Proponujemy profile aluminiowe w wielu wymiarach z różnymi grubościami ścianki w zależności od przeznaczenia, do wyboru również ze wzmocnieniem w środku w formie przegrody. Doskonały zamiennik sztachety drewnianej która nie wykazuje tak dużej żywotności. Oprócz profili aluminiowych wprowadziliśmy do sprzedaży ceowniki aluminiowe, kątowniki aluminiowe a także płaskowniki aluminiowe. Zamówienia można składać na dowolny wymiar, w cenie wykonujemy usługę cięcia.

W sprzedaży także belki aluminiowe jako alternatywa dla belki drewnianej, głównie przeznaczone do budowy altan i tarasów lub jako ozdoba nad tarasem w nowoczesnych budynkach projektów Firmy HomeKoncept.

Zachęcamy zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej www. fello. pl, tam dostępna galeria zdjęć z gotowych realizacji. A także do śledzenia naszego profilu na Facebooku gdzie na bieżąco przedstawiamy najnowsze informacje.

Artykuł partnera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *