Wymarzona impreza urodzinowa na sali zabaw 4KIDS

Dzieci to nasz skarb, dlatego chcemy dla nich wszystkiego, co najlepsze. W ten wyjątkowy dla nich dzień – dzień urodzin – wielu rodziców staje na głowie, żeby dziecko jak najlepiej wspominało wspaniałe przyjęcie, prezenty, tort i zabawę.

Imprezy urodzinowe dla dzieci w ostatnich latach bardzo ewoluowały. Kiedyś urodziny były okazją do spotkania w wąskim, rodzinnym gronie i wręczenia upominku, który przeważnie miał bardziej symboliczny niż materialny wymiar. Dziś urodziny dzieci obchodzi się znacznie huczniej a moda na kinder party, która przyszła z zachodu trafiła na podatny grunt, bo i dzieci, i rodzice chętnie organizują pokaźne przyjęcia.

Kluczową kwestią dotyczącą imprezy urodzinowej jest miejsce. Nie każdy ma warunki do tego, żeby zaprosić kilku lub kilkunastu maluchów – kolegów i koleżanki dziecka – do własnego domu. Szczególnie problematyczne jest to, że ciasne mieszkania w blokach częstokroć nie pozwalają na jakiekolwiek zaaranżowanie przestrzeni, w której gromadka dzieci mogłaby się swobodnie bawić. Dlatego wielu rodziców decyduje się na zorganizowanie imprezy poza domem, na przykład na sali zabaw, które zajmują się robieniem takich imprez. W takich miejscach dzieciaki mogą wspinać się po drabinkach, zjeżdżać na zjeżdżalni do basenu z piłeczkami lub uczestniczyć w zorganizowanych konkurencjach.

Żadna impreza z udziałem dzieci nie może obyć się bez słodyczy a w szczególności bez tortu. Musi być szczególny. Mało kto posiada wystarczająco wiele czasu i umiejętności cukierniczych, żeby samodzielnie przygotować takie małe dzieło sztuki. Na szczęście, cukierni oferują szeroką paletę możliwości. Dzieci uwielbiają czekoladę, więc tort czekoladowy w większości przypadków jest strzałem w dziesiątkę. Najlepiej, żeby był spersonalizowany, to znaczy posiadał dedykację dla solenizanta.

https://www.facebook.com/4kidsbawialnia

Częścią przyjęcia, na którą czeka każdy malec jest wręczanie prezentów. Liczy się nie tylko zawartość, ale także cała oprawa. Tę czynność można zamienić w istna ceremonię. Przede wszystkim nie można dawać prezentów byle jak i od razu. Atmosfera oczekiwania na prezent sprawi, że będzie on „cenniejszy”. Można poprosić małych gości o pozostawienie prezentów gdzieś na uboczu i otwierać je dopiero po zjedzeniu tortu. Bardzo ważne jest opakowanie. Torebki do prezentów są wygodne, ale wyciągnięcie przedmiotu z torebki to żadna frajda. Odpakowywanie prezentu zawiniętego w piękny papier wyzwala znacznie więcej pozytywnych emocji.

Żródło:pioropolis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *