Catering wymaga wielu zróżnicowanych umiejętności.

W dzisiejszych czasach ludzie spędzają bardzo dużo czasu w pracy. Właśnie z tego powodu nie mają dużej ilości wolnego czasu i wolą skorzystać z usług wykwalifikowanych osób, które przygotowują posiłki, wyroby garmażeryjne i zajmują się gastronomiczną obsługą.

Dla zapracowanych

Catering to bardzo wygodna forma dla tych zapracowanych osób, które pragną zjeść świeżo przygotowany posiłek bez obawy, że będą przy okazji spożywali cała tablicę Mendelejewa tak jak w przypadku fast food’ów.

Warto wiedzieć, że catering wymaga wielu zróżnicowanych umiejętności. Ważna jest organizacja, ale przede wszystkim smaczne jedzenie oraz kompetentni pracownicy, na przykład kucharze, kelnerów oraz ekipę, która posprząta salę po imprezie.

Spory wybór dań

Ważne jest również to, by menu było różnorodne i łączyło ze sobą zarówno dania tradycyjne, jak i klasyczne. Warto też wcześniej zastanowić się nad grupą docelową. Obecnie wiele osób przechodzi na wegetarianizm, co oczywiście wiąże się z tym, że dania mięsne nie byłyby podawane. Istotne jest też to, żeby wszystkie produkty były świeże. Wtedy sałatki i surówki będą najsmaczniejsze, a klienci zadowoleni.

Restauracja Luker
Mikołów ul. Stroma 4
Tel. 533 331 901
fb/luker.restaurant
fb/luker.catering

Źródło:do-przedruku.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *