Ciekawa alternatywa żłobka

Zapraszamy do Klubu Malucha Wesołe Misie – miejsca stworzonego dla bezpiecznego całodniowego pobytu oraz optymalnych warunków rozwoju i aktywności dziecka. Wszystko to przebiega w rodzinnej atmosferze w małej grupie dzieci.

Klub Malucha jest ciekawą alternatywą tradycyjnego żłobka. Codzienne zajęcia tematyczne w Klubie Malucha przeprowadzane są według indywidualnie przygotowanego planu dydaktycznego. Dostosowany jest on do wieku i poziomu podopiecznych.

Rozwój dzieci wzmacniają także codzienne zabawy logopedyczne, matematyczno-logiczne, nauka liter oraz cyfr. Co rano na dzieci czeka Codzienny Krąg Języka Angielskiego.

Samorozwój kadry pozwolił także na wzbogacenie codziennych zajęć dydaktycznych o zabawy sensoryczne, elementy pedagogiki Marii Montessori, Programu Aktywności Knillów, Metody Aktywnego Słuchania Muzyki Batti Strauss a także Sensoplastyki.

Przy sprzyjającej pogodzie można spotkać nas w parku na spacerze. Dzieci mają okazję obserwowania zmieniającego się świata i opisywania otaczającej ich rzeczywistości.

Do brania udziału w zajęciach do południowych szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do pójścia do przedszkola. Uczęszczanie do Klubu pomoże maluchom w przystosowaniu się do warunków przedszkolnych. Wypracowany plan dnia, aktywność w czasie zajęć oraz umiejętność funkcjonowania w grupie dzieci będą nieocenioną pomocą podczas adaptacji przedszkolnej.

Klub Malucha Wesołe Misie to miejsce otwarte na potrzeby rodzica i dziecka. Potwierdzeniem jakości naszej pracy są opinie rodziców oraz uśmiechy naszych podopiecznych.
Artykuł partnera

Klub Malucha Wesołe Misie
Mikołów, ul. Górnicza 10a
tel. 534 92 55 03
kontakt@klubdlamalucha.pl
www.klubdlamalucha.pl
fb/wesolemisie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *