Długopis z kamerą a może zegarek szpiegowski ? Przydatne gadżety dla ucznia.

Wyprawka szkolna to dosyć długa lista rzeczy, które musi posiadać każdy uczeń. Zestaw podręczników, zeszytów, farby, kredki, plecak i tak dalej. O tym każdy wie. Spojrzeliśmy na wyprawkę szkolną nieco pod innym kątem. 

http://www.tomito.pl

Skompletowaliśmy zupełnie wyjątkowe, niestandardowe wyposażenie dla Twojego dziecka.
Zapoznaj się z naszymi propozycjami ciekawych gadżetów, które będą pomocne zarówno dla uczniów, jak i rodziców.

Długopis szpiegowski z kamerą

Kompletując wyprawkę kupujemy również długopisy, możesz zdecydować się na długopis, który nie tylko będzie służył Twojemu dziecku do nauki pisania, ale będzie posiadał również dodatkowe funkcje. Świetnym wyborem będzie długopis szpiegowski z kamerą i mikrofonem. Dzięki temu dyskretnemu gadżetowi możesz w łatwy sposób dowiedzieć się jak Twoja pociecha zachowuje się w szkole, jak jest traktowana przez rówieśników i nauczycieli. Możesz w łatwy sposób zadbać o to, by dziecko czuło się w szkole pewnie i bezpiecznie.
Funkcja mikrofonu może się przydać podczas nauki. Jeśli uczeń ma problem z zapamiętaniem wszystkich zagadnień podczas lekcji, może je potem odsłuchać w domu, dzięki czemu nauka będzie bardziej efektywna.

A dla rodzica – zegarek szpiegowski

Elegancki zegarek z ukrytą kamerą. Dzięki temu na wywiadówce nic Ci nie umknie, będziesz mógł nagrać słowa nauczyciela bez wzbudzania podejrzeń, a jednocześnie będziesz mógł pochwalić się stylowym zegarkiem.

Głośniki przenośne do nauki języków obcych

Dodatkowo warto zakupić dla dziecka głośniki przenośne Bluetooth, które można podłączyć zarówno do komputera, telefonu i innych urządzeń. Pomogą one w efektywnej nauce języków obcych ze słuchu. Takie głośniki mogą mieć naprawdę oryginalne kształty i kolory, co sprawi że będą jeszcze bardziej atrakcyjne dla młodego użytkownika.

Pojemny powerbank dla ucznia

Zadbaj również o to, by Twoje dziecko mogło mieć z Tobą stały kontakt. W tym celu warto zadbać o baterie w telefonie ucznia i zakupić pojemny powerbank. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu w razie jakiegoś kłopotu nie zaskoczy go rozładowana bateria, będzie mógł w każdej chwili szybko podładować swój telefon, tablet czy nawet przenośną konsolę do gier. Na rynku dostępnych jest wiele pojemności i ciekawych kolorów do wyboru.

Przydatne gadżety dla studentów

Dla tych, którzy rozpoczynają edukacje na uczelniach wyższych również proponujemy kilka niestandardowych gadżetów, które pomogą w codziennej nauce. Jeśli w tym roku wybierasz się na studia, na wykładach może przydać Ci się drobny gadżet do nagrywania.
Idealną formą będzie mały pendrive lub stylowy długopis z dyktafonem. Te dyskretne przedmioty mogą być nieocenioną pomocą przy powtórkach do egzaminu, w każdej chwili będziesz mógł odsłuchać słowa wykładowcy. Warto zainwestować również w nowy komputer lub tablet multimedialny.

Zadbaj też o to, by w Twoim nowym sprzęcie nie zabrakło pamięci na notatki, zdjęcia czy nagrania. W tym celu warto zainwestować w dodatkowe nośniki pamięci na przykład karty microSD, na których przechowasz wszystkie ważne pliki.

Tomito.pl
Mikołów ul. Rybnicka 25
Tel. 504 904 460
https://www.tomito.pl/
fb/sklep.Tomito

Źródło:artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *