Jak zarezerwować wizytę u fryzjera? Osobiście, telefonicznie czy online?

Zastanawiasz się jak zarezerwować wizytę u fryzjera, by zyskać na czasie, zrobić to sprawnie i bez ryzyka pomyłek? Czy udać się do salonu, by wszystko sprawdzić, ocenić bystrym okiem, czy jednak usiąść wygodnie przed komputerem i skorzystać z systemu rezerwacji fryzjera online?

Poniżej zebraliśmy zalety trzech form rezerwacji wizyt u fryzjera: osobistej, telefonicznej i online. Mamy nadzieję, że choć trochę rozwiejemy wątpliwości i pomożemy w podjęciu decyzji.

Rezerwacja fryzjera osobiście – ZALETY

  • Budowa zaufania (kontakt osobisty buduje zaufanie między fryzjerem a klientem).
  • Możliwość poznania fryzjera jako osoby, fachowca, obejrzenia salonu (tylko osobiście możesz poznać warunki, jakie panują w salonie, przyjrzeć się pracy fryzjerów, ocenić ich fach, efekt ich pracy, to zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji). Zdjęcia na stronach www nie zawsze oddają klimat i realny wygląd salonu.
  • Wywiad wśród klientów (możesz porozmawiać z klientami, poznać ich opinie).

Rezerwacja fryzjera telefonicznie – ZALETY

  • Brak kontaktu wzrokowego (niektórzy wolą dzwonić, niż rozmawiać face to face, kontakt wzrokowy ich peszy, nie czują się swobodnie, są zestresowani. Podczas rozmowy telefonicznej mogą zadać każde pytanie, bez skrępowania).
  • Oszczędzasz czas (nie musisz stać w korkach, pokonywać kilometry do salonu, możesz zadzwonić z dowolnego miejsca i umówić wizytę u fryzjera).
  • Pytasz o co chcesz (masz możliwość zapytania o pełną ofertę, pozyskania informacji, które cię interesują, a których na przykład nie ma na stronie internetowej).

Rezerwacja fryzjera online – ZALETY

  • Zyskujesz czas (nie musisz wykonywać telefonów, czekać aż ktoś Cię obsłuży, nie musisz jechać na koniec miasta). Błyskawiczna rezerwacja online to spora oszczędność czasu.
  • Ty decydujesz kiedy rezerwujesz wizytę u fryzjera i z jakiego miejsca (rezerwacja fryzjera online może odbyć się kiedy tylko chcesz, w środku nocy, kiedy salony są zamknięte i telefony milczą, na Twojej ulubionej kanapie z filiżanką kawy w ręku czy w drodze do pracy).
  • Nie zapomnisz o wizycie (otrzymujesz przypomnienie dzień przed wizytą mailowo i SMS-owo).
  • Anulujesz rezerwację lub zmieniasz termin również online.

Salon Fryzjerski Monika Just
Łaziska Górne ul. Wyrska 13
Tel. 503 546 489
fb/Salon-Fryzjerski-Monika-Just

Źródło:artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *