NIEZAPOMINAJKA, kwiaciarnia z duszą.

Od lat utarło się, że niezapominajka to przede wszystkim symbol pamięci, a w listopadzie szczególną pamięć mamy o naszych najbliższych, którzy już odeszli. W tym miesiącu wszyscy udamy się na cmentarze, aby zapalić znicze i udekorować groby fantazyjnymi stroikami i świeżymi kwiatami.

Choć pamiętać o najbliższych powinniśmy przez cały rok, to w listopadzie mają oni szczególe święto i dlatego warto wcześniej pomyśleć o tym, co w tym roku położymy na groby.
W kwiaciarni w Łaziskach Górnych przy ulicy Dworcowej 33 można już składać zamówienia na wspaniałe stroiki nagrobne, tworzone na żywym podkładzie ze staranie dobranych kwiatów. Co roku cieszą się one dużym powodzeniem, dlatego zachęcam Państwa do złożenia zamówień z wyprzedzeniem. NIEZAPOMINAJKA to niezwykła kwiaciarnia, gdzie każde zamówienie jest spersonalizowane.

Z pod mojej ręki nigdy nie wyszły dwa identyczne stroiki, bo zawsze staram się spełnić indywidualne życzenia moich klientów. W kwiaciarni można nabyć również znicze czy świeże cięte kwiaty, które również będą cudowanie wyglądać w wazonach, nie tylko na grobach waszych bliskich, ale również w waszych domach. Choć jesień zazwyczaj charakteryzuje się pochmurną pogodą i szarością, warto przynieść do domu trochę kolorowych kwiatów, aby choć przez chwilę zatęsknić za wiosną.Zachęcam państwa do obejrzenia galerii moich prac, które można zobaczyć na stronie na Facebooku – NIEZAPOMINAJKA, kwiaciarnia z duszą.
Anna Kołodziej właścicielka kwiaciarni „Niezapominajka”
Artykuł reklamowy

Łaziska Górne, ul. Dworcowa 33
tel. 537 770 904
anna.kolodziej93@op.pl
facebook/KwNiezapominajka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *