Idealne miejsce stworzone z myślą o Tobie !

Jest w Mikołowie takie miejsce, w którym każda kobieta może zadbać o swoje piękno. Akademia Wizażu i Paznokci powstała z pasji do koloru i profesjonalizmu świadczenia usług na najwyższym poziomie.

W Akademii zadbamy o twoje dłonie, paznokcie, stopy. Jesteśmy salonem partnerskim francuskiej marki Mollon PRO, pracujemy na sprawdzonych wysokiej jakości kosmetykach (indywidualnie dobieranych do potrzeb płytki paznokci, skóry dłoni i stóp.

W ofercie również manicure hybrydowy i stylizacja paznokci zgodna z najnowszymi trendami na rynku. Jesteśmy jednocześnie pierwszym na śląsku Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym Akademią Mollon PRO Professional. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń z zakresu stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni i stóp.

Posiadamy certyfikat świadczenia usług szkoleniowych zgodnych ze standardem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Prowadzimy szkolenia w małych grupach/indywidualne. Istnieje możliwość dofinansowania na szkolenie.

Więcej informacji pod adresem:
www.beatamagiera.pl/ dofinansowanie-ue/
• lub pod numerem tel. 515 410 386.

W Akademii wykonamy dla Ciebie profesjonalną analizę kolorystyczną i profesjonalny makijaż na każdą okazję. Chcesz zmienić swój makijaż? Zapraszamy na indywidualną lekcję makijażu.
Masz pasję, lubisz malować ale brakuje Ci doświadczenia?
Zapraszamy na kursy makijażu od podstaw jak i dla średniozaawansowanych wizażystek.
Otworzę twój świat na kolor i jego nowoczesne łączenia zarówno w makijażu jak i w ubiorze, mówi pani Beata Magiera-Cieplak, mistrz i jednocześnie egzaminator w zawodzie Wizażystka – Stylistka.

W ofercie akademii: Manicure, pedicure, hybryda, paznokcie, henna brwi, stylizacja rzęs, makijaż ślubny i okazjonalny, lekcje makijażu, analiza kolorystyczna i NOWOŚĆ ślubna analiza kolorystyczna.
Artykuł partnera

Akademia Wizażu i Paznokci
Mikołów ul. Bandurskiego 5
tel. 884 070 780 – Salon i usługi
tel. 515 410 386 – Szkolenia
www.beatamagiera.pl
fb/beatamagieracieplak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *