Teatr mały online

Od 12 listopada rozpoczęliśmy publikację drugiej część „Trylogii” Henryka Sienkiewicza „Potop”, która dostępna jest w formie e-booka. Materiał udostępniamy na kanale YouTube (Teatr Mały Tychy) oraz w mediach społecznościowych codziennie, o godz. 12:00. Czytają: Paweł Drzewiecki i Anna Buczkowska.

Na 27 listopada (godz. 19.00) zaplanowaliśmy spotkanie online z Piotrem Derlatką, autorem pierwszej biografii Jonasza Kofty.Piotr Derlatka jest polonistą, teatrologiem, doktorem nauk humanistycznych, jest autorem książek „Poeci piosenki. Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski i Jonasz Kofta”, „Zdradziecka Agnieszka Osiecka” i „Jego portret. Opowieść o Jonasz Kofcie”. Spotkanie organizowane jest w ramach tegorocznej edycji festiwalu LOGOS FEST – VII Tyski Festiwal Słowa, której patronem jest Jonasz Kofta. Rozmowę poprowadzi Paweł Drzewiecki, dyrektor Teatru Małego.

Natomiast 28 listopada, 28 listopada, o godz. 18:00o zapraszamy na koncert galowy LOGOS FEST 2020, czyli liryczny dialog dwóch poetów – Jonasza Kofty, głównego bohatera tegorocznego festiwalu i Andrzeja Poniedzielskiego, prowadzącego tego-roczny koncert. Koncert to spotkanie liryzmu z humorem, młodości z doświadczeniem oraz tego co refleksyjne, z tym co nastrojowe i romantyczne, a zadbają o to m.in. Iwona Loranc, Klaudia Walencik, Krzysztof Kulbicki i zespół Trzy Dni Później, w utworach do których aranżację specjalnie dla potrzeb tej produkcji przygotował Jacek Kita. Autorowi koncepcji muzycznej widowiska towarzyszyć będzie na scenie Acoustic Quartet. Za reżyserię widowiska tradycyjnie już odpowiada pomysłodawca i dyrektor artystyczny LOGOS FEST – Paweł Drzewiecki.

Wszystkie wydarzenia transmitowane będą na kanale YouTube (Teatr Mały Tychy) oraz w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *