Wyjątkowy Żłobek

Miejsce o rodzinnej atmosferze, Oferowana całodniowa opieka dla dzieci do 3 roku życia połączona z bogatą ofertą zabaw prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę opiekunek. Zapraszamy do Żłobka Wesołe Misie!

W ciągu dnia uwagę dzieci zajmują rozmaite zajęcia tematyczne, ruchowe, plastyczne oraz manipulacyjne. Każdego ranka dzieci ćwiczą pamięć i aparat mowy podczas zabaw logopedycznych, matematyczno-logicznych oraz nauki liter i cyfr. Rozkład dnia wzbogacony jest o zabawy sensoryczne, elementy pedagogiki Marii Montessori, Programu Aktywności Knillów, Metody Aktywnego Słuchania Muzyki Batti Strauss, Sensopla-styki i nie tylko.

Maluchy i opiekunki z Żłob-ka Wesołe Misie często można spotkać na spacerach w pobliskich parkach. Dzieci z radością obserwują i opisują zmiany w przyrodzie oraz napotka-ne zwierzęta. Pobyt w Żłobku Wesołe Misie jest radosną przygodą dla każdego malucha. Stanowi wspaniałe przygotowanie do przedszkola. Z tego względu zapraszamy także dzieci przygotowujące się do pójścia do przedszkola. Nabędą one umiejętności współpracy z innymi dziećmi. Staną się też bardziej samodzielne.Owocną współpracę rodzi-ców z opiekunkami ułatwia aplikacja. Dzięki niej rodzice otrzymują zdjęcia swojej pociechy w czasie codziennych zajęć oraz bieżące informacje o dziecku. Rozwój i bezpieczeństwo dzieci to priorytet Żłobka Wesołe Misie. Potwierdzeniem jakości naszej pracy są opinie rodziców oraz uśmiechy naszych podopiecznych.
Artykuł partnera

Mikołów, ul. Górnicza 10a
534 92 55 03
kontakt@klubdlamalucha.pl
www.klubdlamalucha.pl
wesolemisie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *