STOP smogowi i niskiej emisji

Niska emisja to nic innego jak szkodliwe pyły i gazy, które przedostają się do atmosfery (nie wyżej nić 40 metrów nad ziemią) z transportu spalinowego oraz z kominów nieekologicznie ogrzewanych budynków.

Wpływa to bezpośrednio na jakość powietrza. gdy do tego dojdzie brak wiatru oraz duża wilgotność powietrza powstaje smog, który jest bardzo niebezpieczny dla dróg oddechowych.

Firma Kran od 4 lat bierze udział w programie PONE (Program Ograniczenia Niskiej Emisji) jako wykonawca (mamy w swoim dorobku setki realizacji). Rolą naszej firmy jest udzielenie pomocy w trakcie realizacji wniosków unijnych i krajowych o uzyskanie dotacji na wymianę źródła ogrzewania, czy termomodernizacji w domach jednorodzinnych. Tylko nowoczesny system ogrzewania może skutecznie zminimalizować występowanie smogu.

Sezon grzewczy już za nami. To doskonały czas, aby rozejrzeć się za nową kotłownią. Jeżeli planujesz wymianę z dofinansowaniem lub bez – zapraszamy.

Oto przykłady rozwiązań grzewczych, które zrealizowaliśmy:

  • kotły gazowe
  • ogrzewanie elektryczne
  • rekuperacja
  • klimatyzacja
  • pompy ciepła
  • fotowoltaika

Mamy własną, sprawdzoną ekipę fachowców, instalatorów, a także sprawdzony, wiele razy doceniony zespół doradców. Posiadamy szereg kontaktów z kierownikami, rzeczoznawcami, projektantami.
W razie dodatkowych pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
Artykuł partnera


Tychy, ul. Żółkiewskiego 101
32 219 14 28
sklep@kran.tychy.pl
www.kran.tychy.pl
facebook/kran.tychy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *