Torby samochodowe gwarancją komfortowej podróży

Przestrzeń bagażnika każdego samochodu jest ograniczona – i o ile nie jest to kłopotliwe w codziennym życiu, to w trakcie podróży brak miejsca w kufrze może okazać się olbrzymim problemem. Zastosowanie toreb samochodowych zgodne z danym modelem samochodu sprawi, że każdy wyjazd będzie przyjemniejszy i dzięki nim spakujesz jeszcze więcej rzeczy!

https://www.tomito.pl/

Oferta toreb samochodowych

Zestaw toreb samochodowych idealnie dopasowanych do gabarytów Twojego pojazdu, pomoże Ci w uporządkowaniu wolnej przestrzeni. Podczas wyboru idealnego samochodu często kierujemy się pakownością bagażnika, którego nigdy w pełni nie wykorzystujemy. Torby samochodowe pozwalają zagospodarować aż 30 % miejsca więcej, co sprawdzi się idealnie w przypadku dużych rodzin lub mniejszych bagażników, których możliwości są znacznie większe, niż wskazywałby na to ich wygląd.

W ofercie naszego sklepu Tomito znajdują się torby samochodowe dopasowane wielkościowo do samochodów takich jak: Skoda Fabia, Kia Cee’d, Opel Astra, Audi A6, Ford Puma, Toyota Land Cruiser, a także Bentley Bentayga, czy Maserati Levante. Poza wyselekcjonowanymi torbami samochodowymi posiadamy również torby sportowe i podróżne, które są stworzone z wytrzymałych materiałów w trosce o bezpieczeństwo użytkowania. Oferowane przez nas konstrukcje zawierają stelaż z wysuwaną rączką, kauczukowe kółka lub podręczne, opływowe kształty miękkich toreb.

Dedykowane torby samochodowe

Celem naszej firmy jest idealne dopasowanie zestawu toreb samochodowych do odpowiedniego modelu pojazdu klienta. Wykwalifikowani pracownicy wysłuchują potrzeb zainteresowanych, dobierając rozwiązania satysfakcjonujące obie strony. Każda z toreb samochodowych wchodząca w skład zestawu jest skrojona w taki sposób, aby nie utrudniała dostępu do reszty akcesoriów i utrzymywała przejrzystość w bagażniku. Komplety zawierają różną liczbę sztuk elementów (od 3 do 5), zapewniając bardziej budżetowe opcje do wyboru.

https://www.tomito.pl/

Dbałość o detale oferowanych produktów jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i gwarancją na wytrzymałość m.in. zamków błyskawicznych, uchwytów i innych elementów najbardziej narażonych na uszkodzenie. Spód torby ma podwójne dno, które zapewnia szybki dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy w trakcie podróżowania. Torby samochodowe posiadają elementy zabezpieczające – pasek z zaczepami, tak by przewieźć przedmioty bez szkód.

Zastosowane w torbach samochodowych rozwiązania są wypracowane w oparciu o najnowsze technologie, spełniające współczesne standardy i wymagania rynku motoryzacyjnego. Pasy zamontowane w torbach są wykonane z tego samego materiału co pasy bezpieczeństwa – stąd gwarancja jakości i bezpieczeństwa w każdej podróży. Torby samochodowe z naszej oferty są wykonane z miękkiego, elastycznego materiału, zapewniając funkcjonalność i komfort użytkowania. Z myślą o wygodzie klienta w torbach umieszczono usztywnione ścianki, które są pomocne w przewożeniu m.in. ubrań.

Jak dopasować torbę samochodową?

Tomito zajmuje się kompleksową obsługą – od doboru, po sprzedaż i udzielenie rad co do użytkowania zakupionych artykułów. Aby idealnie dopasować torbę samochodową, wystarczy podać model Twojego samochodu obsłudze i krótko nakreślić oczekiwania – czy wolisz torbę samochodową na podróż, torbę podróżną mniejszą albo sportową. Wystarczy kilka chwil, aby sprawić, że każda podróż będzie przyjemniejsza!

Tomito.pl
Mikołów ul. Rybnicka 25
Tel. 504 904 460
https://www.tomito.pl/
fb/sklep.Tomito


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *