Mezoterapia mikroigłowa – to musisz wiedzieć.

Zabiegi kosmetyczne na twarz stają się coraz popularniejsze. Mogą przynieść wiele korzyści i pomóc uporać się nawet z poważniejszymi schorzeniami. Szczególnie popularna stała się mezoterapia mikroigłowa. Co warto wiedzieć o zabiegach w gabinecie kosmetycznym? Na czym dokładnie polega mezoterapia mikroigłowa?

http://www.mgcosmetics.pl

Zabiegi w gabinecie kosmetycznym – dlaczego warto?

Skóra twarzy jest bardzo wrażliwa na czynniki zewnętrzne I najczęściej można zaobserwować pojawiające się na niej:

  • zmiany trądzikowe
  • zmarszczki
  • utratę jędrności
  • odwodnienie
  • przebarwienia i widoczne naczynka

Aby uporać się z niedoskonałościami można zdecydować się na wizytę w gabinecie kosmetycznym. Oferowane w nim zabiegi bazują na najnowszych rozwiązaniach, często są też nieinwazyjne i w pełni bezpieczne. Jednym z najchętniej wybieranych zabiegów jest obecnie mezoterapia mikroigłowa – na czym dokładnie polega?

http://www.mgcosmetics.pl

Mezoterapia mikroigłowa – wszystko co należy wiedzieć

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na lekkim i częstym nakłuwaniu igły w celu wprowadzenia do głębszych warstw skóry odpowiednich preparatów, których działanie będzie nacelowane na indywidualny problem – użyte składniki mogą wykazywać działanie odżywiające, rewitalizujące, czy odmładzające. Mezoterapia może być wykonana na twarzy, szyi, czy dekolcie.

Zabieg odbywa się w gabinecie kosmetycznym przy pomocy specjalnych urządzeń – wykorzystywane są dermaroller lub dermapen. Cała procedura trwa krótko i powinno się powtarzać ją co około miesiąc – wtedy też można spodziewać się najlepszych efektów. Przy mezoterapii mikroigłowej najczęściej wykorzystuje się witaminy – A, C i E – oraz kwas hialuronowy, aminokwasy, peptydy, czy wyciągi roślinne. Wykorzystać można również osocze bogatopłytkowe – dodatkowo polepsza to efekt odmłodzenia skóry.

http://www.mgcosmetics.pl

Jakich efektów można się spodziewać? Dwa dni po zabiegu, wywołany stan zapalny zostaje wyleczony przez skórę, dzięki czemu staje się ona silnie zregenerowana, nawilżona, odmłodzona i napięta. Po serii zabiegów efekty są jeszcze wyraźniejsze i utrzymują się dłużej.

MG Cosmetics
Tychy ul. Wyszyńskiego 20
Tel. 731 020 177
Tel. 609 29 38 55

Źródło:artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *