Gramy dla Wiktorka – koncert charytatywny!

U Wiktorka zdiagnozowano niezwykle rzadki, złośliwy nowotwór mózgu – AT/RT. Chłopiec potrzebuje naszej pomocy i my możemy mu tę pomoc ofiarować! Pomyśleliśmy, że można połączyć pożyteczne z przyjemnym i wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować koncert charytatywny połączony z licytacjami – a całą akcję nazwaliśmy „Gramy dla Wiktorka”.

Wydarzenie odbędzie się 26 lutego o godz. 18:30 – stacjonarnie w Sali Widowiskowej MOK Orzesze (ul. Fabryczna 1, Orzesze), ale także online na platformie Facebook oraz kanale YouTube pod nazwą MOK Orzesze! W tym miejscu chcemy podziękować ministrowi kultury, który – można powiedzieć – specjalnie dla nas, umożliwił organizację m.in. koncertów z udziałem publiczności. Dziękujemy! Zagrają dla Was: Michalina Starosta, Showman, Top Musix oraz Baba z Chopym, a całość poprowadzi: Bartłomiej Marek. Przed dołączeniem do akcji, koniecznie zapoznajcie się z obowiązującymi zasadami i pamiętajcie o przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego.

Wydarzenie objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Orzesze Mirosław Blaski. Zasady udziału w wydarzeniu na Sali Widowiskowej MOK Orzesze:

1. Zgłoś swój udział osobiście i odbierz wejściówkę MOK Orzesze,
ul. Rynek 12.
Wpłać na konto fundacji lub do puszki nie mniej niż 39 zł
Nr konta: 03 1050 0099 6781 1000 1000 1019
Tytuł wpłaty: Koncert dla Wiktora Maresza3.
Przed koncertem okaż wejściówkę i dowód wpłaty (skan, zdjęcie na telefonie)

Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona. Zabierzcie ze sobą gotówkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *