Gramy dla Wiktorka – koncert charytatywny!

U Wiktorka zdiagnozowano niezwykle rzadki, złośliwy nowotwór mózgu – AT/RT. Chłopiec potrzebuje naszej pomocy i my możemy mu tę pomoc ofiarować! Pomyśleliśmy, że można połączyć pożyteczne z przyjemnym i wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować koncert charytatywny połączony z licytacjami – a całą akcję nazwaliśmy „Gramy dla Wiktorka”.

Wydarzenie odbędzie się 26 lutego o godz. 18:30 – stacjonarnie w Sali Widowiskowej MOK Orzesze (ul. Fabryczna 1, Orzesze), ale także online na platformie Facebook oraz kanale YouTube pod nazwą MOK Orzesze! W tym miejscu chcemy podziękować ministrowi kultury, który – można powiedzieć – specjalnie dla nas, umożliwił organizację m.in. koncertów z udziałem publiczności. Dziękujemy! Zagrają dla Was: Michalina Starosta, Showman, Top Musix oraz Baba z Chopym, a całość poprowadzi: Bartłomiej Marek. Przed dołączeniem do akcji, koniecznie zapoznajcie się z obowiązującymi zasadami i pamiętajcie o przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego.

Wydarzenie objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Orzesze Mirosław Blaski. Zasady udziału w wydarzeniu na Sali Widowiskowej MOK Orzesze:

1. Zgłoś swój udział osobiście i odbierz wejściówkę MOK Orzesze,
ul. Rynek 12.
Wpłać na konto fundacji lub do puszki nie mniej niż 39 zł
Nr konta: 03 1050 0099 6781 1000 1000 1019
Tytuł wpłaty: Koncert dla Wiktora Maresza3.
Przed koncertem okaż wejściówkę i dowód wpłaty (skan, zdjęcie na telefonie)

Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona. Zabierzcie ze sobą gotówkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *