Praca w Zaczarowanej Krainie!

W związku z planowanym otwarciem Przedszkola Zaczarowanej Krainy, poszukujemy nauczycieli wychowania przedszkolnego do nowego oddziału w Orzeszu.

Jeśli lubisz sprawiać dzieciom radość i wywoływać na ich twarzach uśmiech, rozwijać ich umiejętności i kreatywność, uczyć i przekazywać im najlepsze wzorce, a przy okazji czerpać od nich energię, to prawdopodobnie jesteś idealnym kandydatem, który może dołączyć do naszego zaczarowanego zespołu!Wiesz, co powinieneś zrobić, jeśli posiadasz cechy dobrego nauczyciela i masz odpowiednie kwalifikacje pedagogiczne? Ukończyłeś studia I lub II stopnia z wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej czy pedagogikę specjalną? Podpowiadamy…

włącz komputer

wyślij do nas swoje CV na adres biuro@zaczarowanakraina.com i przekonaj nas, że nasze kochane dzieciaki potrzebują właśnie Ciebie !

do CV dołącz koniecznie klauzulę, która znajduje się na końcu posta

czekaj cierpliwie, bo być może to właśnie do Ciebie zadzwonimy!

Gotowy na nową, atrakcyjną pełną wyzwań pracę?

Klauzula: Administratorem danych jest Akademia Malucha Zaczarowana Kraina z siedzibą przy ul. Plebiscytowej 34 w Mikołowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Akademia Malucha Zaczarowana Kraina moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez Akademie Malucha Zaczarowana Kraina.

Zaczarowana Kraina zaprasza do swoich placówek.
Mikołów ul. Plebiscytowa 34
Mikołów ul. Skalna 12
Orzesze ul. Gliwicka 12

Tel. 602 741 180
www.zaczarowanakraina.com
https://www.facebook.com/ZaczarowanaKraina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *