Tunika dla Pani w rozmiarze xxl, czyli jak dobrać elegancką odzież

Jak może ubrać się elegancka pani? W jej szafie powinno znaleźć się kilka par spodni, kilka sukienek, co najmniej pięć koszulowych bluzek, dwa płaszcze zimowe, kurtka zimowa, kurtki na wiosnę i lato, a do tego bielizna. Szafa prawdziwej elegantki istnieć nie może bez modnych, wygodnych oraz wyszczuplających tunik.

Tuniki powinny mieć wysoką jakość oraz porządne wykonanie. Nie mogą mieć prujących się szwów, odpadających guzików czy być źle skrojone. Tunika dla puszystej musi mieć jakość, elegancję i styl. Nie kosztuje mało, a klient ma zamiar płacić wyłącznie za towar najlepszej jakości.

Jaka powinna być elegancka tunika?

Tunika powinna być dłuższa, zasłaniać biodra i masywne uda. Nie może być dopasowana do ciała, lecz koniecznie powinna mieć odpowiednie wzory – wielkie kwiaty, kółka lub dużych rozmiarów rysunki powiększą i tak dużą sylwetkę. Jeśli wzorek, to małe kółeczka, drobne kwiatki, malutkie figury geometryczne. Najlepiej jednak uszyć tunikę z gładkiej tkaniny. Taka tunika nie powiększy sylwetki, a będzie wyglądała na niej optymalnie.

Elegancka odzież jest niezbędna

Elegancka tunika nie może być za duża, aby nie tworzyła złudzenia namiotu, w którym można umieścić dwie puszyste osoby. Tunika powinna być uszyta z lekkiej i lejącej się tkaniny. Na zimę można kupić tunikę wydzierganą z cienkiej wełny. Taka tunika na pewno będzie ciepła i przyniesie wiele pożytku każdej osobie ją noszącej. 

Każda osoba puszysta, w każdym wieku jest w stanie znaleźć eleganckie ubrania i poprawić sobie nimi nastrój. Zatem pora znaleźć interesujące ubrania i stworzyć nowy wizerunek siebie jako osoby zadowolonej, pewnej siebie i dążącej do sukcesu. Sukces może osiągać każdy – także osoba bardzo puszysta. Istotne jest dobranie odzieży do sylwetki, upodobań oraz okazji. Tylko wtedy klient będzie czerpał zadowolenia z życia i noszenia wysokiej jakości ubrań. Odzieżą skoryguje niedoskonałą sylwetkę oraz podkreśli jej największe atuty. Taka odzież to jest trafienie w sam środek strzeleckiej tarczy.

Podsumowując, tunika jest ciekawym elementem ubioru, którego nie może zabraknąć w szafie żadnej elegantki. Jest to prawda i o tym wiedzą modnisie noszące duże rozmiary. 

Tychy, ul. Kościuszki 48
697 696 951
beata732@vp.pl
facebook/Betina odzież dla pań puszystych Tychy

źródło:artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *