Zapraszamy – 25.03 nowy towar w Traf Ciuszek!

Polacy uwielbiają używaną odzież
Statystyki mówią, że aktualnie w Polsce czynnych sklepów second hand znajduje się kilkadziesiąt tysięcy. Te liczby mówią same za siebie. Naród polski uwielbia używane przedmioty, a ubrania przede wszystkim.

Zakupy w second hand zawsze w modzie
Z usług tego typu sklepów korzystają nie tylko osoby ubogie ale również takie o wysokim statusie materialnym. Czynnikiem, który przyciąga do second hand są fajne ubrania w niskich cenach. Inwestując drobną kwotę możemy wyjść ze sklepu z dużą ilością ubrań, które są za modne.

Oszczędność i moda idą w parze
Prócz ubrań „w modzie” możemy także znaleźć ubrania okraszone jedną z największych światowych marek odzieżowych. Często, aby znaleźć taki „smaczek” musimy poświęcić trochę czasu ale poziom oszczędności gotówki nam to wynagrodzi.

Second hand i szacunek
Największym szacunkiem second-handy zaczęły cieszyć się od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej. W tym oto momencie otworzyły się granice państw i z zachodu zaczęły napływać nowe i używane przedmioty, w tym ubrania. Lumpeksy zostały wręcz zalane nie zniszczoną używaną odzieżą importowaną w cenach przystępnych dla każdego.

Zakupy jako hobby
Towaru jest dużo i nawet mimo dużego tempa zakupy mogą zająć dużo czasu. W jednym sklepie możemy spędzić nawet kilka godzin. Klienci zakupy w tym sklepie traktują jako hobby, zupełnie nie przeszkadza im poświęcony czas, liczy się jedynie to, aby znaleźć ubranie idealne.

Używane ubrania najlepsze!
Branża odzieży używanej będzie kwitła długo. Odzież cały czas napływa z zachodu i cieszy się dużym szacunkiem ze względu na cenę i jakość. Często odzież określona jako „używana” wcale na taką nie wygląda. I o to w tym chodzi.

Traf Ciuszek – Second Hand
Tychy, ul. Edukacji 7
Tel. 731 111 041
Fb/Traf-Ciuszek-Second-Hand

źródło:artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *