Pompa ciepła na medal.

Basic 4. generacji to najlepsza w historii pompa ciepła do c.w.u. Galmet. Pierwszy raz zaprezentowana została podczas międzynarodowych targów ISH Digital 2021. W Polsce premiera Basic przypadła na największe targi OZE – XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX, podczas których pompa ciepła nagrodzona została Złotym Medalem Targów.

Nowa pompa ciepła Basic 200 to ekologiczny sposób na zapewnienie ciepłej wody użytkowej dla nawet 4-5 osobowej rodziny. Dzięki współpracy z instalacją fotowoltaiczną może być w 100% zasila-na z ekologicznych źródeł odnawialnych. Najnowszy Basic umożliwia hybrydową współpracę z dodatkowymi źródłami ciepła, w tym kotłem gazowym. Spełnia wymogi klasy efektywności energetycznej A++ co przełożyło się na wzrost wydajności pompy ciepła o 28%.

Basic 4. generacji spełnia też najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące czynników chłodniczych. Zastosowano w niej bezpieczny czynnik chłodniczy R513a. Dodatkowa wężownica spiralna w zbiorniku umożliwia współpracę z dowolnym kotłem c. o. lub kolektorami słonecznymi. Ekspresowe podgrzanie możliwe jest w trybie Party. Wygodne i ekonomiczne użytkowanie pompy Basic 200 zapewnia nowy sterownik z kolorowym panelem dotykowym.

Pompa ciepła Basic to sprawdzony sposób na „zielone”, ekonomiczne ciepło w naszych domach. Basic 4. generacji to:
1. Idealne rozwiązanie dla 4-5 osobowej rodziny.
2. Niskie koszty ogrzewania wody COP = 3,6 (A20/W10-55)
3. Najlepsze parametry – spełnia wymogi klasy A++
4. Bezpieczny czynnik chłodniczy
5. 100% PV system
6. Maksymalna temperatura wody: 65°C.
7. Hybrydowa współpraca z kotłem gazowym
8. Intuicyjne sterowanie – kolorowy panel dotykowy

POMPY CIEPŁA GALMET znajdą Państwo w sieci sklepów firmy Poseidon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *