Fotograf ślubny – tego wyjątkowego dnia nie może go zabraknąć!

Samo wybranie odpowiedniego fotografa nie wystarczy, żebyś cieszył się dobrymi zdjęciami z wesela. Musisz również wybrać najlepsze opcje z jego oferty. Na co dokładnie zwrócić uwagę?

Fotograf ślubny – tego wyjątkowego dnia nie może go zabraknąć!

Tak samo jak Was, czyli Pary Młodej nie może zabraknąć w dniu zaślubin, tak również fotograf jest tą osobą, która powinna towarzyszyć temu wydarzeniu. Bez niego nie będzie można profesjonalnie udokumentować sakramentalnego „tak” oraz szalonej zabawy weselnej. Dlatego jeżeli planujecie uroczystość, nie zapomnijcie o tym, aby wybrać odpowiedniego fotografia ślubnego, który będzie mógł uwiecznić ten dzień dla Was!

Jaką ofertę wybrać?

Czasy fotografii w studiu oraz pozowania do portretów dawno minęły. Teraz fotograf często towarzyszy Młodym przez cały dzień, starając się uchwycić nawet najmniejsze, ale urocze detale, które świadczą o wyjątkowości zaślubin. Reportaże ślubne cieszą się największym powodzeniem – to nie tylko zdjęcia wykonane podczas ceremonii oraz zabawy weselnej, ale dodatkowo także w trakcie przygotowań, przejazdu czy też za kulisami ceremonii.

Młodzi w plenerze

Drugą popularną ofertą są zdjęcia plenerowe – wykonane w wymarzonym przez parę miejscu, artystyczne, unikatowe, dopracowane w każdym szczególe. Można wykonać je o zachodzie słońca nad morzem, na starówce swojego miasta czy też w ruinach zamku – ile osób, tyle pomysłów. To zdjęcia, które chwytają magiczne chwile tylko we dwoje i dzięki temu są tak popularne – warto wydać na nie nieco więcej pieniędzy!

Wybierz zdjęcia w stylowej oprawie

Klienci mają możliwość wyboru kilku form swoich zdjęć. Chociaż teraz wykonuje się je w technologii cyfrowej, warto zlecić ich profesjonalny wydruk i umieścić je w ślubnym albumie albo przygotować fotoksiążkę, aby zawsze móc do nich powrócić. Resztę fotografii można zachować w formie plików (warto zrobić ich kopię zapasową!), także opublikować na swoim koncie w portalu społecznościowym czy też w internetowej galerii zdjęć.

Dobry fotograf ślubny jest na wagę złota. Warto nawet na więcej niż rok przed zaplanowanym terminem znaleźć takiego, któremu bez obaw będzie można powierzyć udokumentowanie tego jednego z najważniejszych dni w życiu. Zdjęcia ze ślubu i wesela to unikatowa pamiątka na lata – ważne, aby były najpiękniejsze!

Damfot Studio Fotograficzne
ul.Piastowska 1 Bieruń
Tel. 531 534 211
Fb/Fotograf-Bieruń

źródło:artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *