Fello i wiesz,że dobrze trafiłeś!

Budujesz dom i zastanawiasz się nad nowoczesną barierką, szukasz balkonu francuskiego a może czas na nowe solidne ogrodzenie palisadowe?

Jako producent – Firma Fello z Pszczyny (Ćwiklice) zaprasza do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów z najwyższej półki.

Balustrady balkonowe i balkony francuskie

Eleganckie i nowoczesne barierki wykonane z aluminium i stali nierdzewnej, malowane na kolory z palety Ral lub z bardzo popularnym efektem imitacji drewna, pełnią funkcję zabezpieczającą ale jednocześnie podnoszą walory estetyczne budynku. W sprzedaży aż 9 modeli, pasujących do siebie wizualnie balustrad oraz balkonów francuskich, co przy zamówieniu kilku różnych elementów daje efekt pełnej całości. Starannie dopracowana technologia i system montażu zapewniają trwałe i bezproblemowe użytkowanie przez lata, bez konieczności uciążliwej konserwacji.

Nowoczesne aluminiowe ogrodzenia palisadowe

http://www.fello.pl

Firma Fello oferuje pełne wypełnienie ogrodzenia, od bramy wjazdowej przesuwnej lub skrzydłowej, furtki z eleganckim pochwytem, poprzez słupek multimedialny ze skrzynką na listy, numerem domu i miejscem na dowolny domofon, aż po przęsła. Każdy element przygotowany jest na wymiar w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Bazujemy na najwyższej jakości stali nierdzewnej i aluminium zabezpieczone lakierowaniem proszkowym w dowolnym kolorze, także w bardzo popularnym efekcie imitacji drewna. W ofercie kilka modeli, mniej lub bardziej przysłaniających. Wykonujemy także usługi montażu naszych elementów ogrodzenia.

Profile aluminiowe z usługą malowania proszkowego

Proponujemy profile aluminiowe w wielu wymiarach z różnymi grubościami ścianki w zależności od przeznaczenia, do wyboru również ze wzmocnieniem w środku w formie przegrody. Doskonały zamiennik sztachety drewnianej która nie wykazuje tak dużej żywotności. Oprócz profili aluminiowych wprowadziliśmy do sprzedaży ceowniki aluminiowe, kątowniki aluminiowe a także płaskowniki aluminiowe. Zamówienia można składać na dowolny wymiar, w cenie wykonujemy usługę cięcia.

W sprzedaży także belki aluminiowe jako alternatywa dla belki drewnianej, głównie przeznaczone do budowy altan i tarasów lub jako ozdoba nad tarasem w nowoczesnych budynkach projektów Firmy HomeKoncept.

Zachęcamy zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej www. fello. pl, tam dostępna galeria zdjęć z gotowych realizacji. A także do śledzenia naszego profilu na Facebooku gdzie na bieżąco przedstawiamy najnowsze informacje.

Artykuł partnera

Ćwiklice, ul. Spokojna 61A
tel. 792 805 036
fello@fello.pl
www.fello.pl
fb/felloproducent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *