Moda na odzież używaną

Moda na ubrania lubi się zmieniać. Niemal co sezon popularne stają się inne style. Dynamicznie zmieniają się nie tylko same ubrania, ale również miejsce i sposób ich kupowania.

Obecnie poszukując ciekawych ubrań chcemy się przede wszystkim wyróżnić z tłumu lub też podkreślić przynależność do określonej grupy społecznej lub subkultury. Aby możliwe było dokonanie tego często korzystamy z innych niż tradycyjny sklep źródeł z których możemy zdobyć ubrania. Jednym z takich sposobów jest wizyta w sklepie second hand.

Second hand czyli ubrania z drugiej ręki

Ju od kilku lat wizyta w sklepie sklepie typu second hand, czyli sklepie z odzieżą używaną nie jest niczym wstydliwym. Jeszcze do niedawna większość osób omijała je z obojętnością. Dziś regularnie dokonują tam zakupów ubraniowych. Secondhandy nie są już kojarzone ze stertami dziwnie pachnących i pogniecionych ubrań. Zmieniło się również nazewnictwo. Nie używa się już obelżywych określeń typu „szmateks” czy te „lumpeks”.

Ogromną popularność secondhandów wynika przede wszystkim z niskich cen oferowanych w sklepach tego typu. Atrakcyjne ceny za towar markowy, wysokiej jakości kuszą nie jednego. W sklepie z odzieżą używaną niemal każdy dzień to promocja. Ubrania na wagę, gratisy czy też ubrania za połowę ceny to tylko niektóre ze stosowanych przez sprzedawców trików mających na celu zachęcenie do zakupu.

Drugim elementem wpływającym na popularność tego typu sklepów jest ich różnorodny asortyment. Na samym początku istnienia second handów w Polsce mało ludzi wiedziało, że sklepy te posiadają w swojej ofercie odzież znanych producentów. Obecnie wybierając się do sklepu z odzieżą używaną właśnie takich rzeczy szukają klienci. Asortyment secondhandów pozwala na zakup naprawdę wyjątkowych ubrań, które z pewnością pozwolą się wyróżnić kupującym. Niejednokrotnie mogą oni znaleźć ubrania zagraniczne marek i modeli niedostępnych w zwyczajnych sklepach.

Traf Ciuszek – Second Hand
Tychy, ul. Edukacji 7
Tel. 731 111 041
Fb/Traf-Ciuszek-Second-Hand

źródło:artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *