Otwarcie restauracji „Dotychczas” w czasie pandemii

Pomysł na otwarcie całkiem nowej restauracji zrodził się około dwóch lat temu. Wówczas też rozpoczęły się prace budowlane nowego lokalu, projektowanie oraz tworzenie konceptu. Nikt wtedy nie spodziewał się nadejścia takiego kryzysu w branży gastronomicznej, jaki spowodowała pandemia.

Po wprowadzeniu pierwszego lockdownu głęboko wierzyliśmy, że sytuacja ta nie potrwa długo. Przesunęliśmy więc datę otwarcia restauracji. W międzyczasie dopracowywaliśmy szczegóły i budowaliśmy nowy zespół. Niestety w październiku rząd wprowadził drugi lockdown. Postanowiliśmy już nie czekać na ponowne otwarcie gastronomii, które w zasadzie nie wiadomo kiedy nastąpi. Włożyliśmy mnóstwo pracy, serca i zaangażowania w stworzenie Dotychczas i chcielibyśmy to serce i pasję przekazać naszym gościom. Pragnęliśmy stworzyć miejsce, którego w Tychach jeszcze nie ma. Ideą naszej restauracji jest tworzenie menu sezonowego z lokalnych produktów.

Nasza kuchnia bazuje na składnikach naturalnych. Duży nacisk kładziemy na własną produkcję. Znajdziecie więc u nas chleby i bułki wypiekane na miejscu, długo suszone i wędzone wędliny, świeże makarony i rozmaite przetwory, które będziecie mogli zabrać do domu. Ponadto będziemy rozpieszczać gości wyrobami z naszej cukierni. A wszystko to w duchu idei zero waste. Póki co działamy tylko w formie dowozów i odbiorów własnych, ale mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli Was powitać w progach naszej restauracji.
Artykuł partnera

Restauracja Dotychczas
Tychy ul. Sikorskiego 72
Tel. 730 122 224
https://dotychczas.pl/
https://www.facebook.com/restauracja.dotychczas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *