Praca dla magazyniera w Tychach

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera? Nie czekaj, aplikuj już dziś! Hurtownia farmaceutyczna w Tychach poszukuje osób do pracy na magazynie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij sms o treści: HURTOWNIA lub zadzwoń na numer: 697 200 822

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową (opłacane składki, naliczane lata pracy, płatne urlopy),
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia).

Nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna
  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne

zadania

  • segregacja i wydawanie paczek
  • segregacja makulatury
  • kompletacja zamówień

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • możliwości pracy w systemie 3 zmianowym
  • sprawności i siły fizycznej

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

  • doświadczenie
    • 0-6 miesięcy

Randstad Polska
Tychy , Al. Niepodległości 31
Tel. 32 784 78 51

Tel. 691 691 531
fb/Randstad