Restauracja Tichauer – Serce Browaru Obywatelskiego

Sercem Browaru Obywatelskiego jest restauracja, podobnie jak sercem śląskiego domu jest kuchnia. Książęta von Pless ucztowali w pałacach, robotnicy zakładów przemysłowych spotkali się w szynkach, a my zapraszamy do Tichauer Restaurant.

W historycznym wnętrzu króluje europejska kuchnia z tradycyjnymi potrawami mięsnymi. Potrawy á la Carte świetnie komponują się ze świeżością piwa Tichauer. A szef kuchni w porze lunchu od poniedziałku do piątku zaprasza na danie dnia.

Restauracja..
Do restauracji Tichauer Restaurant w Browarze Obywatelskim zapraszamy codziennie od godziny 12:00 do 22:00. Serwujemy potrawy sezonowe i dzielimy się pasją do kuchni europejskiej ze szczególnym wskazaniem kuchni browarczniej, w której dominują soczyste mięsa i fenomenalna wołowina. Dania przygotowuje zespół zdolnych kucharzy oraz szef kuchni.

Dziedzictwo Rzemieśliczego Browaru..
Zobowiązani dziedzictwem rzemieślniczego browaru, w karcie proponujemy tylko autorskie dania, które właściciel Browaru Obywatelskiego przywiózł z różnych zakątków świata oraz tradycyjne przepisy jego rodziny. Dysponujemy dwoma salami – na 1000 i 300 osób, dlatego jesteśmy w stanie przygotować i obsłużyć każdą imprezę.

Przestrzeń..
Zaadaptowaliśmy browarniane hale na przestrzeń, w której dzielimy się smakami świata. W postindustrialnym, przestronnym wnętrzu dawnych garażów, łączymy czerwoną cegłę, beton oraz drewno. I nawet opalany sezonowaną buczyną piec ma tu swoje imię.

Tichauer Restaurant
Tychy ul. Browarowa 21
Tel. Manager: 666 306 774
Restauracja/Bar: 601 890 964
http://www.tichauer-restaurant.pl/
https://www.facebook.com/tichauer.restaurant

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *