Kupon rabatowy -20% na zabawę w Wesołej Pandzie

Sala Zabaw Wesoła Panda to nowe, jeszcze nieodkryte miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, tu mogą bawić się, biegać, wspinać po małpim gaju, zjeżdżać na zjeżdżalniach, a jak będzie im mało to pokręcić się na karuzeli. Małpi gaj wyposażony jest w m.in. cztery zjeżdżalnie, armatki pneumatyczne, wieżę spidermana oraz basen z piłeczkami.

Wystarczy,że na smartfonie pokażesz zdjęcie z tego postu i powołasz się na Gazetę Telewizyjną.

Wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości, tak, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa oraz zaaranżować jak najwięcej atrakcji. Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę malucha. Znajduje się w niej m.in. basen z piłeczkami, bujaczki oraz inne odpowiednie zabawki dla najmłodszych pociech.

Jako nieliczni posiadamy matę interaktywną, która gwarantuje Twojemu dziecku rozwój poprzez dobrą zabawę. Jest pełna ciekawych gier oraz wielu melodii, zachęcających dzieci do zabawy oraz nauki.

Organizujemy również urodziny dla dzieci. Specjalnie wydzielona salka oraz przygotowane smakołyki sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy!

Nie zapomnieliśmy również o rodzicach/opiekunach projektując dla nich komfortową kawiarenkę z dostępem do bezprzewodowego internetu, w której można wypić pyszną kawę oraz spałaszować coś dobrego.

Bieruń, Oświęcimska 398a
32 322 03 29
info@wesolapanda.pl
www.wesolapanda.pl
facebook/wesolapanda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *