Sklep Rowerowy – Fabryka Rowerowa

Fabryka Rowerowa to sieć wyspecjalizowanych sklepów rowerowych powiększonych o sklep rowerowy online. Nasza historia rozpoczyna się w 2016 roku gdy został otwarty pierwszy sklep rowerowy Oświęcim. Wraz z rozwojem naszej działalności uruchomiliśmy kolejne punkty sprzedażowe. W 2018 roku został otworzony sklep rowerowy Jawiszowice, a w roku 2020 powiększyliśmy się o sklep rowerowy Tychy. W dalszym ciągu pracujemy nad rozwojem naszych sklepów powiększając się o kolejne sklepy rowerowe i ulepszaniu tych działających.

Podczas tworzenia naszej sieci zastanawialiśmy się czym dla nas jest sklep rowerowy. W naszym rozumieniu sklep rowerowy to miejsce, w którym można nie tylko kupic rower renomowanej marki takiej jak Cannondale, GT, Romet, Kands, Zasada oraz Unibike, ale także miejsce , w którym można wykonać pełny serwis rowerowy czy pozyskać niezbędne informacji o użytkowaniu swojego ukochanego jednośladu. Sklep rowerowy gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Mając na uwadze powyższe na każdy sklep rowerowy Naszej marki składają zarówno salon pełen rowerów, serwis rowerowy, a także szeroki asortyment części i akcesoriów po niewygórowanych cenach, które sprostają oczekiwaniom każdego rowerzysty. Niezależnie od tego czy szuka on produktów renomowanych marek takich jak Giro, Shimano, Uvex, O’neal oraz Schwalbe czy potrzebuje części rowerowych w najniższej cenie.

Pamiętaj niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynasz przygodę z rowerem, czy jesteś profesjonalnym kolarzem nasz sklep rowerowy sprosta Twoim oczekiwaniom i pomoże Ci wybrać idealny produkt dla Ciebie. A w przypadku gdy posiadasz już rower i chcesz aby przeszedł on serwis rowerowy lub potrzebujesz części oraz akcesoriów rowerowych odwiedź nasz sklep online lub wpadnij do jednego z Naszych oddziałów stacjonarnych.

Fabryka Rowerowa Oświęcim
ul. Żwirki i Wigury 25a, Oświęcim
fabrykarowerowa@gmail.com
Telefon: 511 225 740

Fabryka Rowerowa Tychy
Aleja Bielska 128, Tychy
fabrykarowerowa.tychy@gmail.com
Telefon: 535 277 682

Fabryka Rowerowa Brzeszcze – Jawiszowice
Ofiar Oświęcimia 4, Jawiszowice
fabrykarowerowa@gmail.com
Telefon: 511 225 740

www.fabrykarowerowa.pl
https://www.facebook.com/fabrykarowerowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *