Zadbaj o ciało i duszę!

Masz rwę kulszową, czy męczy cię inny rodzaj bólu? Przyjdź do centrum Centrum Medycyny Chińskiej w Mikołowie – ty również możesz przestać cierpieć!

Rwa kulszowa (ischias) to powszechnie używane określenie bólu, który promieniuje wzdłuż nerwu kulszowego i zwykle jest odczuwany w pośladku, z tyły nogi a także w stopie. Rwa kulszowa jest jedną z najczęstszych postaci zespołu bólowego kręgosłupowo-korzeniowego. Zwykle boli tak mocno, że nie wiemy, jak sobie z tym poradzić. Ból w pośladku i nodze często jest silniej odczuwany niż w krzyżu. Bywa tak uciążliwy i mocny, że przeważnie nie reaguje na leki przeciwbólowe i unieruchamia ostatecznie pacjenta w łóżku.

JAKIE SĄ PRZYCZYNY RWY KULSZOWEJ?

Zazwyczaj wynika to z podrażnienia korzenia nerwowego przez przepuklinę dysku. Rzadziej występuje w przebiegu kręgozmyku, stenozy kanału kręgowego, zmian zapalanych stawów oraz zwyrodnieniach. Sil-nemu bólowi często towarzyszą drętwienia, mrowienia, uczucie palenia, ściskania, kłucia.

JAK LECZYĆ O SCHORZENIE?

Nasi specjaliści najczęściej polecają akupunkturę. Terapia akupunkturą daje uczucie rozluźnienia i dobrego samopoczucia. Choć czasami może pojawić się niewielkie nasilenie objawów, ale jest na ogół umiarkowane i chwilowe. Ale to, co najważniejsze – to efekty, w niektórych przypadkach mogą być nadzwyczaj szybkie. Zdarza się jednak, że trzeba na nie nieco poczekać. Zwykle wystarczy kilka zabiegów, aby pojawiły się spodziewane wyniki, ponieważ ciało stopniowo dostosowuje się do zrównoważenia układów narządów spowodowanego akupunkturą.
– Gdy dopadła mnie rwa kulszowa myślałem, że to nie taka straszna choroba. Jednak szybko zmieniłem zdanie, gdy następnego ranka się obudziłem. Nie pomagały mi żadne tabletki, ani zastrzyki, wręcz ciągle słychać było w domu moje krzyki z bólu. Dopiero medycyna chińska i jej szpileczki zdziałały cuda. Ból odszedł i mogłem normalnie żyć i pracować – mówi jeden z pacjentów Centrum Centrum Medycyny Chińskiej w Mikołowie, przy ul. Lipowej 24 (tel. 609 110 110). 110 110).
Artykuł promocyjny

Centrum Medycyny Chińskiej
Mikołów ul. Lipowa 24
tel. 32 327 39 77
tel. 609 110 000
http://www.med-chinska.pl/
fb/CentrumMedycynyChinskiejSun

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *