Zdrowy, komfortowy, regeneracyjny sen

Włoski materac SPLENDID COMFORT został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie komfort, zdrowie i higienę.

Luksusowy desing materaca został uzyskany poprzez niestandardową wysokość (32 cm) i nowoczesny pokrowiec. Do stworzenia pokrowca użyto ekskluzywną tkaninę Silver Save łącząca w sobie srebro (działa przeciw roztoczom, bakteriom i grzybom) oraz węgiel (eliminuje ładunki elektrostatyczne). Dodatkowo w pokrowcu znajduje się innowacyjna pian-ka i-fo@m z żelowymi mikro-kapsułkami regulującymi temperaturę.

Stabilne podparcie dla kręgosłupa tworzą wysokiej jakości materiały. Rdzeń materaca to pianka wysokoelastyczna Polilatex o gęstości 32 kg/m2 (19 cm) oraz pianka Viscofoam Pneuma-tic 50kg/m2 (6cm). Dodatkowego komfortu nadaje wewnętrzny topper Piramidal Shape.
Materac SPLENDID Comfort posiada certyfikaty medyczne poparte licznymi badaniami gwarantującymi zdrowy i komfortowy sen.
Materac posiada 10-letnią gwarancję na rdzeń materaca i 2-letnią gwarancję na pokrowiec.

Klienci którzy zakupią u nas materac SPLENDID COMFORT otrzymają w okresie promocji ekskluzywną, puchową, kołdrę ROYAL o wartości od 1 272 zł do 1898 zł. *

Koldra ROYAL została stworzona dla koneserów z najdoskonalszych materiałów. Niebywale miękka i otulająca tkanina pokryciowa wyprodukowana jest z makobatystu. Wypełnienie kołdry to bardzo wypornym puch gęsi 100% klasy eksportowej zapewniający nieziemską lek-kość i delikatność. Możliwość prania w pralce w temp. do 40 °C. Kołdry i poduszki AMZ znajdują się w naszym sklepie w ciągłej sprzedaży.

Dodatkowo dla naszych klientów mamy przygotowaną ofertę kredytową 0% (RRSO=0). Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek. Klienci, którzy wezmą kredyt w CREDIT AGRICOLE mogą zyskać zwrot nawet 500,00 zł.
*** Promocja „kołdra gratis” przewidziana jest przy zakupie materacy o wymiarze od 140/200. Dla pozostałych klientów chcących kupić mniejszy rozmiar przewidziane są inne niespodzianki.** Szczegóły w sklepie.
Oferta ważna do 30.06.2021 r
Artykuł Partnera

Salon Materacy i Mebli Mój Sen
Tychy al. Niepodległości 2
Tel. 694 079 694
www.mojsen.pl
fb/salonmojsen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *