Pomysł na ślub: słoneczniki

Nieważne, czy planujesz proste, wiejskie wesele, czy raczej eleganckie przyjęcie, połączenie słoneczników z innymi kwiatami da niesamowity efekt dekoracyjny.

Zadziwiające bukiety

Wybierz słoneczniki, aby skomponować niesamowity bukiet dla siebie i swoich druhen. Najlepiej wyglądają słoneczniki mieszane z różnymi kwiatami. Trzeba uważać, aby słoneczniki nie przytłoczyły wielkością , dlatego bezpieczniej będzie, jeśli do zbudowania bukietu wykorzysta się do pięciu kwiatów słonecznika, oczywiście w zależności jak duży będzie bukiet . Dodatkowo można urozmaicić kolorystycznie swój bukiet, dodając goździki lub róże, które zrównoważą wygląd całości.

Kolorowe topiary

Słoneczniki wspaniale nadają się na element ozdobny w dekoracjach weselnych. Duży, słoneczny kształt będzie wspaniałą ozdobą topiar znajdujących się w miejscu, gdzie odbywa się wesele. Słoneczniki będą też wyglądać niesamowicie jako element dekoracji stołu. Najlepiej zgłosić się po fachową radę do florysty, który będzie potrafił przygotować bukiet i wiązanki z najwyższą dbałością o szczegóły.

Pachnące upominki

Bardzo oryginalnym pomysłem będzie wręczenie w postaci upominku saszetek z nasionami słonecznika, które goście będę mogli zasadzić samodzielnie. Gdy rośliny zaczną rosnąć i kwitnąć, Twoi goście będą mogli z przyjemnością wracać wspomnieniami do dnia Twojego cudownego i pięknie pachnącego ślubu.

Kwiaciarnia Natalia Zawierucha
Kobiór, ul. Kobiórska 1d
Tel. 661 450 408
Fb/Kwiaciarnia-Natalia-Zawierucha

artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *