Salon RTV-AGD AGA-WY KUPUJECIE – MY DOWOZIMY

Firma „AGA” powstała w 1993 r. Jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na Śląsku. W 2010 r. budynek a zarazem siedziba firmy został rozbudowany i zmodernizowany. Latem 2015 r. stworzyliśmy profesjonale studio odsłuchowe hi fi, oraz studio kuchenne.

http://www.agdmax.pl/

Prowadzimy sprzedaż detaliczną w Salonie „AGA” w Tychach przy ul. Dąbrowskiego 21 jak i wysyłkową w sklepie AGDMAX, dostępny pod adresem www.agdmax.pl w szczególności artykułów RTV i AGD wymienionych w ofercie i przedstawionych na stronie sklepu internetowego AGDMAX w chwili składania zamówienia

Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami znanych firm branży RTV i AGD.
Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami mamy możliwość oferowania towarów najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach.

Każdego dnia aktualizujemy ceny wszystkich artykułów aby były dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjne.

Sprzedawane przez nas produkty są są fabrycznie nowe, posiadają wymagane atesty oraz zezwolenia i są objęte pełną gwarancją producenta.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy wykwalifikowany personel, który stale podnosi swoją wiedzę i dba o maksimum satysfakcji Klienta.


Staramy się zdobywać zaufanie osób zainteresowanych zakupami w naszym sklepie, aby każdy kolejny zakup odbywał się z naszym udziałem.
Zależy nam na najwyższym standardzie obsługi jak i najkrótszym czasie realizacji zamówienia.
Kontakt w sprawie jakichkolwiek reklamacji: reklamacje@aga.tychy.pl

NOWY i Gotowy do Pracy
WY KUPUJECIE – MY DOWOZIMY

Transport z wniesieniem na terenie całego ŚLĄSKA

AGDMAX.pl
Tychy ul. Dąbrowskiego 21
Tel. 889 794 794
http://www.agdmax.pl/
fb/Agdmax.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *