Najlepsze prezenty świąteczne ,,dla domu”

Coraz bliżej Święta a Boże Narodzenie to dobry czas na robienie większych zakupów, ponieważ wiele sprzętów AGD i RTV pojawia się w atrakcyjnych promocjach. Jeśli w danym roku postanowimy wymienić telewizor, możemy nazbierać pieniądze i poczekać właśnie do grudniowych wyprzedaży. Tym samym zrobimy świąteczny prezent „dla domu” – dla całej rodziny.

Prezent „dla domu” a zwykły prezent

Prezent „dla domu” różni się o podarunku przygotowywanego dla pojedynczej osoby tym, że służy więcej niż jednemu domownikowi. Raczej nie jest spełnieniem marzeń, tylko chęci życia bardziej komfortowo. Istnieje subtelna, ale wyczuwalna różnica pomiędzy tym, co bliskiej osobie dać wypada, a co nie. Depilator, lokówka czy mały ekspres do kawy są w porządku, ale toster, robot kuchenny bądź grzejnik już nie bardzo. Nie powinno się też wręczać bliskim dużego AGD oraz RTV, czyli telewizorów, lodówek, piekarników, pralek. Są to jednak świetnie prezenty „dla domu”.

Nowy telewizor na święta – jaki?

W sklepach nie znajdziesz już telewizorów LCD, czyli popularnych niegdyś „plazm”. Dziś w pełni zastąpiły je ekrany LED (LCD LED), których rozwinięciem są wersje OLED oraz QLED. Poza typem matrycy nowoczesne telewizory różnią się standardem. Najbardziej pożądanym jest 4K UHD, który wyświetla obrazy w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Niestety w tak wysokiej jakości obejrzy się tylko filmy i gry, które zostały do niego przystosowane, a to wciąż rzadkość. Jeśli więc szukasz nowego funkcjonalnego telewizora do domu, wybierz telewizor OLED Full HD. Dopilnuj też, by wbudowano w niego funkcję Smart TV. Zmienia ona telewizory w prawdziwe centra multimedialne, umożliwiając domownikom m.in. obsługę z poziomu urządzenia przenośnego: smartfona, tabletu.

Nowa lodówka na Boże Narodzenie – jaka?

W świecie lodówek także panują mody. Od paru sezonów hit stanowi model side by side, czyli mieszczący zamrażarkę nie nad i nie pod chłodziarką, ale tuż obok. Taka lodówka ma największą pojemność, a co za tym idzie zajmuje też sporo miejsca. Zużywa więcej prądu, więc jeśli to ona ma się stać Twoim nowym sprzętem kuchennym, pamiętaj o sprawdzeniu klasy energetycznej – koniecznie A. Im więcej plusów przy literze, tym więcej. Upewnij się też, że w lodówce działa system No Frost, dzięki któremu nie będziesz musiał rozmrażać jej nigdy. Kostkarka i dozownik wody to miłe dodatki, ale jeśli znacząco podnoszą cenę lodówki, być może nie są warte przepłacania.

Nowy piekarnik od Mikołaja – jaki?

Zależy Ci na piekarniku o najwyższej wydajności i największej funkcjonalności? Bez dwóch zdań powinieneś sięgnąć po model elektryczny. Jest to zakup droższy, a także przyczynia się do większych opłat, ale potrawy przyrządza się w nim nieporównywalnie szybciej i lepiej. Opieka dania równomiernie, pozwala na bieżące kontrolowanie stanu potrawy bez wysuwania półki, a po wszystkim może się sam oczyścić. Inną kwestię stanowi wybór urządzenia pod względem położenia. Czy ma to być kuchenka wolnostojąca, czy może sam piekarnik do zabudowy? W pierwszym rozwiązaniu masz większą swobodę umiejscowienia sprzętu, w drugim zachowujesz spójną stylistykę kuchni, ukrywając piekarnik w szafce.

Nowa pralka od Gwiazdowa – jaka?

Wolnostojąca, do zabudowy, ładowana od góry czy slim? Do każdej łazienki pasuje inna. Jakąkolwiek wybierzesz, pamiętaj o klasie energetycznej: A i dużo plusów. Urządzenie musi być ładowne i ciche. Im więcej funkcji, tym droższa pralka, ale i pozwoli na więcej. Pranie i suszenie? Samoczyszczenie? Opóźniony start? Sterowanie za pomocą smartfona? To nie wizja przyszłości. To wszystko możliwe jest już teraz!

AGDMAX.pl
Tychy ul. Dąbrowskiego 21
Tel. 889 794 794
http://www.agdmax.pl/
fb/Agdmax.pl

Źrodło:artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *