Sprzedaż węgla i Usługi transportu – Galax

Sprzedajemy i dystrybuujemy tylko najlepszy opał z naszych Polskich kopalń, dbamy oto aby nasze produkty spełniały wszystkie nawet najbardziej wyśrubowane normy i wymagania, regularne badania naszych produktów potwierdzają jakość oraz zadowolenie klientów, stawiamy również na życzliwy kontakt z naszym klientem, dlatego codziennie służymy szybką i profesjonalną poradą oraz pomocą.

Jesteśmy młodym i ciągle rozwijającym się zespołem który opiera się na technologii oraz na innowacyjnych rozwiązaniach. Dbamy również o ekologie dlatego nasz opał pakujemy w mocne worki które zrobiliśmy ze specjalnych materiałów dzięki temu zmniejszyliśmy ilość plastiku o 30% a nasz ekogroszek spala się bezdymnie.

TRANSPORT

Dbając o wygodę i łatwy dostęp klientów do naszych produktów, oferujemy Państwu transport na terenie całego kraju. Oferujemy szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach samochodami samowyładowczymi typu wywrotka o ładowności do 1 tony do 26 ton. Ponadto współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi, zapewniając tym samym dostawę zakupionego asortymentu samochodami dostawczymi wyposażonymi w windy oraz wózki paletowe, a także wykwalifikowanych kurierów.

TRANSPORT FIRMOWY

Oferujemy DARMOWY transport od 2 ton w promieniu do 55 km od Orzesza (43-180). W przypadku jeżeli odległość do Państwa gospodarstw przekracza 55 km, ceny transportu ustalane są indywidualnie, uzależnione od ilości i odległości do miejsca dostarczenia.

SKŁAD OPAŁU GALAX
Orzesze ul. Św. Wawrzyńca 78
Tel. 791-390-596
Tel. 515-339-491
https://slaskiekogroszek.pl/
https://www.facebook.com/skladopalu.galax

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *