Tlenowa Odnowa – Gabinet Regeneracji

Tlenoterapia hiperbaryczna to nieinwazyjna, a zarazem zaawansowana metoda leczenia różnych chorób i urazów polegająca na oddychaniu czystym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia. Zabieg w komorze hiperbarycznej odbywa się pod kontrolą naszych specjalistów – jest w pełni bezpieczny.

Tlenoterapia polega na zwiększeniu w specjalnej komorze hiperbarycznej ciśnienia co daje lepsze natlenienie organizmu. Badania naukowe udowadniają, że terapia tlenem hiperbarycznym doprowadza do wielu pozytywnych przemian fizycznych, biochemicznych i fizjologicznych.

Zabieg jest bezbolesny, polega jedynie na wdychaniu leczniczego tlenu – każdy kilkunastominutowy seans terapeutyczny w komorze hiperbarycznej przynosi uczucie rozluźnienia. Odtruwamy również organizm zmniejszając ilość toksyn, efektywnie stymulujemy go do szybszej regeneracji i neutralizujemy wszelkie stany zapalne.

Ciśnienie wyższe niż atmosferyczne sprawia, że tlen przenika przez tkanki. Niweluje bariery fizjologiczne. Tlen przenika tam, gdzie normalnie nie ma szansy się przedostać i dociera np. do obszarów słabo ukrwionych. Mogą to być miejsca po ciężkich kontuzjach, przeszczepach, poparzeniach, zakażeniach tkanek miękkich lub trudno gojące się rany.

Tlen w komorze hiperbarycznej przenika nie tylko do krwinek czerwonych pacjenta – jego stężenie zwiększa się też w układzie limfatycznym, płynie mózgowo-rdzeniowym oraz osoczu. Dzięki temu ciało w krótkim czasie i bez wysiłku odnosi korzyści, których nie można osiągnąć żadną inną terapią.

Regularne zabiegi sprawiają więc, że nasze ciało odzyskuje nie tylko zdrowie,lecz także naturalne piękno i kondycję.

Tlenowa Odnowa – Gabinet Regeneracji
Tychy, ul. Zaręby 26A
Tel. 608 660 109
http://www.tlenowaodnowa.tychy.pl/
fb/tlenowaodnowatychy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *