babyland Tychy wózki dziecięce | foteliki samochodowe | wyprawka.

babyland Tychy to miejsce, gdzie w życzliwej atmosferze i przy pomocy kompetentnych sprzedawców możecie zrobić pierwsze zakupy dla Waszego dziecka a potem wielokrotnie nas odwiedzać przez następnych kilka lat.

W naszej ofercie znajdziecie wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dla dzieci z każdej grupy wagowej: od fotelików dla noworodków do modeli dla dzieci w wieku szkolnym. Skompletujecie tutaj również pełną wyprawkę dla noworodka oraz urządzicie pokój dla Waszego dziecka.
Nasz Zespół tworzą wykwalifikowani fachowcy oraz rodzice – osoby, które najlepiej wiedzą co najlepsze dla dziecka.

Wózki dziecięce

Wózek dziecięcy to najważniejszy element dziecięcej wyprawki. To wielozadaniowy pojazd, który służy już od pierwszych dni życia Twojego dziecka i w zależności od modelu, będzie z Nim przez kolejnych kilka lat. Jego zakup powinien zatem być dobrze przemyślany. Zwróć uwagę na liczne funkcje i dopasuj je do swoich potrzeb, a z pewnością nie zawiedzie Cię w trakcie spacerów i podróży. Wózki dziecięce występują w kilku konfiguracjach, możesz wybrać spośród wielofunkcyjnych zestawów 2w1, 3w1 a nawet 4w1 wraz z wieloma niezbędnymi akcesoriami.

Foteliki samochodowe

Celem każdego fotelika samochodowego jest zapewnienie dziecku wyjątkowego bezpieczeństwa podczas podróży samochodem już od chwili urodzenia. Foteliki samochodowe dostępne są dla dzieci w różnym przedziale wagowym. Różnią się funkcjami, zakresem regulacji, a także systemem montowania w samochodzie. Bezpieczeństwo jest najważniejsze – dlatego przed zakupem fotelika warto zwrócić uwagę na testy bezpieczeństwa.

Meble dziecięce

Niezależnie od tego jakiej płci będzie Twoje maleństwo, meble w pokoju dziecięcym powinny znaleźć się przed porodem. Po powrocie ze szpitala najważniejszy dla dziecka jest spokój oraz długi i wygodny sen. Umeblowanie dziecięcego kąta to nie lada wyzwanie dla przyszłych rodziców, a skompletowanie zestawów meblowych i ich montaż wymaga trochę czasu. Warto też zadbać o ładne dekoracje i przyjemne oświetlenie. Piękne meble dziecięce w rozmaitych aranżacjach znajdziesz na naszej stronie. W ofercie posiadamy również krzesełka do karmienia.

Pościel dziecięca

Pamiętajmy również, że do mebli niezbędne są także akcesoria takie jak: pościel dziecięca, wygodny materacyk, becik czy przybornik na wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne rodzicowi zawsze pod ręką.

Akcesoria dla niemowląt

Akcesoria dla niemowląt to przede wszystkim butelki i smoczki do karmienia. Jeśli decydujesz się w pierwszych miesiącach karmić piersią, to z czasem użycie butelki stanie się niezbędne, a dziecko będzie mogło uczyć się samodzielnego picia. Smoczek uspokajający to najlepszy przyjaciel każdego malucha, umila sen, działa korzystnie na rozwój szczęki, a także uspokaja w okresie ząbkowania.

Zabawki

Zabawki dla dzieci – czym byłoby wspaniałe dzieciństwo bez tych wesołych i kolorowych przedmiotów? Każde dziecko, czy kilkumiesięczne czy też kilkuletnie bardzo ich potrzebuje. Zabawki dziecięce są nie tylko po to, by bawić i umilać czas, działają one korzystnie na wszystkie zmysły i rozwój, a przy tym pomagają w edukacji. Każda okazja jest dobra, by sprezentować maluchowi ulubioną zabawkę i sprawić tym niezwykłą przyjemność i uśmiech na twarzy.

Dogodny dojazd, lokalizacja sklepu centrum miasta Tychy, bezpłatny parking, ogromny wybór produktów dla dzieci i najniższe ceny – to właśnie powody dla których warto odwiedzić nasz salon!

babyland.pl
Tychy, ul. Sikorskiego 72 (Mercado Park Tychy)
Tel. 698 110 059
https://www.babyland.pl/
https://www.facebook.com/babylandpl-Tychy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *